Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm, hogy nőnek születtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm, hogy nőnek születtem, féltékeny vagyok a férfiakra mert nekik rengeteg dolog sokkal jobb az életben mint egy nőnek. Mit tegyek ellene, hogy ne így lássam a dolgokat?

Figyelt kérdés

Szex sokkal jobb a férfiaknak, ők élvezik nem kell erőlködniük hogy orgazmusuk legyen.

Három komoly kapcsolatom volt de egyikben se volt soha vaginalis orgazmusom csak csikloi ami ugyan olyan érzés mint ha magamnak csinálnám ehhez minek egy pár? Mindig féltékeny voltam rájuk ,hogy ők elmennek élvezik jó nekik én meg semmi.

Pedig örülnek neki ha nekem is olyan könnyen menne ez mint a férfiaknak.

Másik hogy a hülye társadalmi normák miatt mindig a férfiak vannak istenitve hogy ők az erősek a határozottak csak ők tudnak jó döntéseket hozni férfi a mindenható stb. Ezzel ellentétben egy nő úgy van beállítva hogy egy hisztigép ,érzelgős ,döntésképtelen csak az érzései irányítják , gyengéd , önzetlen stb stb.

Férfi tartsa a nőt biztonságban, de én nem akakrom a gyenge szerepet akit védeni óvni biztonságban kell tartani.

Társadalom rengeteg dologért megveti a nőket , de visziont ha ugyan azokat a dolgokat egy férfi követi el azzal semmi gond.

Elegem van abból is hogy mivel nő vagyok meg kell felelnem ezeknek a társadalom által kitalált női ideáloknak. Legyen TERMÉSZETESEN nagy ajkam ,mellem, formás seggem , hosszú szép lábak, szép arc hosszú dús haj stb ... Nem így nézel ki a férfiak többségének nem kellesz... Megkapod hogy csúnya vagy. Sajnos az én testalkatom vékony nagyon kicsi mellel és seggel a szám is kicsi és vékony. Testi adottságaiim miatt sem érzem magam nőnek.

Sorolhatnám azt a rengeteg dolgot miért lenne jobb ha férfi lennék de én a megoldást szeretném megtalálni hogy mit tegyek hogy ne érzzek így.

Nem szeretnék így élni mert csak megkeseríti az életem.

23L



2018. febr. 16. 08:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
30%
Persze, tényleg sokkal jobb nekünk. Csak épp sokunknak jó, ha évente összejön egy nő...
2018. febr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem menj el pszichomókushoz. Nagy a rendetlenség a fejedben, nem tudom, hogyan sikerült ezt összehoznod.
2018. febr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
60%

"egy nő úgy van beállítva hogy egy hisztigép ,érzelgős ,döntésképtelen csak az érzései irányítják , gyengéd , önzetlen stb stb. "


Az írásod alapján te pont ilyen vagy. :D

2018. febr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
80%

Most leírtad hogy mi a baj.

A vaginális orgazmusra, a nők jelentős többsége képtelen, ez tény. Viszont az is tény hogy egy nőnek az orgazmus akár vaginális akár csiklós sokkal erőteljesebb.


A döntéseket pedig nem a nemi szerep határozza meg.

Persze egy nagy halmazt veszel, de bármely állatvilágban megnézed a 2 eléggé más. Pl oroszlánoknál a nőstény vadászik, vagy a bizonyos fajoknál a nőstények jóval nagyobbak erősebbek mint a hímek.


De amúgy nem mindegy mit mond a társadalom?

Ha X-et nevezi ki vezetőnek csak mert X apja jó vezető volt attól még X lehet sokkal rosszabb vezető mint Y aki eddig teljesen más környezetben volt.


A társadalom pedig a férfitól is elvár dolgokat ha ezt nézed. Legyen nagy, erős, izmos, hozzon JÓ döntéseket, keressen többet mint a nő és legyen ő a családfenntartó. Manapság legyen egy férfi divatos is mert az is nagyon fontos, és örvendjen minél nagyobb tiszteletnek.

Ha pedig 170 centi körül vagy, nagyon vékony vagy, nincs jó dumád, egzisztenciád akkor drámaian csökkennek az esélyeid.


Mindkét nemnek megvannak a rákfenéi, ettől függetlenül vannak igazán karakán nők és nyúlszívű férfiak is.

Az a lényeg hogy azt találd meg aki neked megfelel és akinek te megfelelsz.


Nekem pl lehet bármilyen jó nő valaki ha úgy viselkedik mint egy proli, vagy nyafog, vagy egy átlagos lány lehet sokkal vonzóbb ha kedves aranyos, és figyel a másikra.

Még annyit hozzá tennék hogy én a régi értékeket képviselem! Tehát nekem fontos hogy egy nő nő legyen és egy férfi férfi, de ettől még nem várom el hogy kiszolgáljon, sőt... de nekem fontos hogy ne egy homogén halmaz legyek egy nővel leszámítva hogy nekem ami van neki onnan hiányzik és fordítva.

2018. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom olyan családban nőtt fel, ahol el volt nyomva.
2018. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
40%

Én, amiket írtál, pont az ellenkezőjét tapasztalom. A szexben is, pl. a pasinak nehezebb, meg kell felelnie neked ill. saját magának. Míg elrepít kétszer -háromszor, addig ő még semmit sem kapott. Vagyis, de, de akkor is. 😊

Egy férfinak a társadalmi szerepében is jobban meg kell felelnie. Stb.

Nekünk nőknek is nehéz. Sokféle szerepnek meg kell felelnünk (nő, anya, vezető /munkatárs, barátnő /feleség), méghozzá maximumon: jól nézz ki, okos legyél, kitartó, de közben kedves, de mégis határozott stb.


Sztem egyformán nehéz mind a két nemnek.

Nőnek születtünk, így ebben kell megfelelnünk.

2018. febr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
100%

Sorba veszed azokat a dolgokat, amik zavarnak, amiket nem szeretsz vagy igazságtalannak vélsz.

Két részre bontod őket: azokra, amiken tudsz változtatni és azokra, amelyikeken nem. Amit meg tudsz változtatni, azt megváltoztatod, amit nem tudsz megváltoztatni, azt szépen elfogadod és feldolgozod. Szerintem az nem opció, hogy életed végéig ezek miatt duzzogj.


Én sem szeretem a klasszikus nemi szerepeket, de attól még nem értem, miért vagy így kiakadva. Sokan keresnek klasszikus nőt, mások viszont pont, hogy nem. Nem >kell< megfelelned semmilyen elvárásnak, a felnőtté válás legjobb része az (már ha bekövetkezik, persze), amikor ezeket mindenestül le tudod rázni magadról, függetlenedsz és saját értékrendet, belső validációt alakítasz ki.


Szóval nem hiszem, hogy érdemes ezen vergődni. Ha valami megkeserít és tönkretesz, azt egyszerűen nem hagyhatod ennyire érvényesülni az életedben.

2018. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkitől az értelmes érett válaszokat. Igazgatok van az éremnek két oldala van ,ugyan úgy a férfiaknak is megvan a maga keresztje problémája amit saját problemamim miatt nem láttam át tisztán vagy elsiklottam felette. Tudom hogy nem éri meg ezeken duzzogni mert csak magamnak ártok vele. Szeretnék is tenni ellene hogy a gondolkozásom pozitív irányba menjen el. Élvezzem a nő lét pozitív dolgait és ne a hátrányait nézzem
2018. febr. 16. 09:14
 9/86 anonim ***** válasza:
65%

Sztem mindenből próbáld kihozni a maximumot. A szexben is vedd el, ami jár, önző partnerrel ne foglalkozz. A karrierben is. A külső adottságaidból is.

Minden befektetett energia visszajön, természetesen pont annyi, mint amennyit beleraktál. Rinyálással semmire sem mész... Nő vagy és kész, ezzel kell boldogulnod.

2018. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
61%

Pszichológus!

Egyrészt mert nem fogsz tudni változtatni azon, hogy nő vagy. Ideje lenne megtalálni önmagad a női szerepekben.

Jelenleg ez nem megy.

Kezdve azzal, hogy igenis egy hisztigép vagy!

Egy férfi fizikailag erős - egy nő lelkileg.

Ezerszer többet elviselünk, mint a nagy erős férfiak. ;) Tőlünk lesz a házból otthon, a rokonokból család. Senki nem mondja, hogy nem dönthetünk, vagy nem lehetünk vezetők. Sőt: az a család működik kiegyensúlyozottan, ahol matriarchátus van.

Nem szorulunk fizikai védelemre, nem vagyunk a dzsungelben. De ha át kell vinni a szekrényt a szomszéd szobába, azt csinálja csak nyugodtan a férfi. ;)

Az a férfi, akinek egy élő guminő kell: nem kell nekem. Olyan társat választok, aki szerint nem az egy nő egyetlen értéke, hogy kerek a feneke.

A nőiességben pedig nagyobb hatalom van, mint a puszta fizikai erőben. Csak tudni kell használni.

A szexben is több örömöd lelnéd, ha át tudnád élni általa a nőiességet.

2018. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!