Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mitől vonzó számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mitől vonzó számotokra egy nő külsőleg?

Figyelt kérdés

Légyszives, ne az xxl-es mellre fektessétek a hangsúlyt, hanem öltözködésre , hajra, illatra stb.


Például , hogy a lazább vagy elegánsabb megjelenésű lányokat kedvelitek? Stb.


Én 24 éves lány vagyok, évek óta nincs párom. Mások szerint elegáns nő vagyok, akiből sugárzik, hogy intelligens nő. Ezért a pasik nem próbálkoznak.


Nekem nem is lehet párom, csak mert a szép elegáns dolgokat kedvelem mindenben, öltözékben, cipőkben stb. Konzervatívan elegáns vagyok.

Azon gondolkodtam, min változtassak, hogy a stílus maradjon, de mégis más legyek. Milyen legyek, hogy felfigyeljtek rám?A cicimet és a fenekem senki kedvéért nem villantom ki, közlöm. :)


2010. jún. 7. 23:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem tudom nekem tetszik az elegáns nöi viselet... és nem a ruha teszi az embert egyszer eljön az igazi
2010. jún. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én ugyanez vagyok férfiben. Ez van. Az emberek túl előítéletesek. Nekem sincs semmi normális kapcsolatom, mert mind azt hiszi hetente váltogatom a csajokat... Amúgy szerintem lehet kicsit "merev" vagy. A fiúk szeretik a közvetlen csajokat.

25/F

2010. jún. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok túl közvetlen, az igaz, de csak azért nem, mert nem kedvelem a túl közvetlen férfiakat. Számomra nagyon vonzó, ha egy férfi távolságtartó, megfontolt.


Egyébként legfeljebb ridegnek hisznek, nem vagyok az. Az utcán, a suliban stb ezt az elegáns vonalat képviselem, de otthon én is felveszem a farmert stb, és aki jobban megismer, az tudja, hogy játékos és bolondos is tudok lenni... :)

2010. jún. 8. 00:06
 4/19 anonim ***** válasza:
rocker csajokat szeretem akik nem büdösek höh, a kis divat emós csajok is bejönnek, de nem a személyiségük miatt.
2010. jún. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a külsődön kellene változtatnod, hiszen vannak hozzád hasonlóan jónéhányan, akik intelligensek és elegánsan öltözködnek mégis volt, van és lesz is párjuk. Itt az a kérdés, hogy mi az amiért nem talál rád a hozzád illő társ???

Lehet, hogy maximalista vagy a férfiakat illetően? Vagy nem jársz el sehová, esetleg nem veszed észre a másik nem közeledését, vagy csak félénk és visszahúzódó vagy? Lehet esetleg vmely más probléma is, azonban egy a közös: valahol változtatnod kell a belefektetett energiáidon.


Én pasi létemre eléggé visszahúzódó vagyok, pedig a magasságom alapján elég sokan felfigyelnek rám, de egyszerűen nem tudok ezzel élni. Nem lehet, hogy nálad is valami hasonló lehet????

2010. jún. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igazából lehet benne valami.


Én mindig az igényes, intelligens férfiak társaságára vágyom, pontosabban olyan társra.

Ne értsétek félre, kérlek, de nem figyelek más férfiak, talám veszem észre a jeleket, mert túlzottan arra koncentrálok, aki engem vonz.


Életemben eddig egy párom volt 3 évig tartott. Azon kívül senki soha nem jött oda, hogy tetszem neki, vagy ilyesmi. pedig mások szerint szép vagyok. Sok férfi ,ha meglát, beszól egy-két aranyos dolgot, de ennyi. Nem próbálnak a bizalmamba férkőzni. 1 olyan volt, aki megpróbált közeledni, későn vettem észre, mert vak voltam, azóta reménytelenül szeretem és talán ez a baj. Mindenkiben őt keresem és mivel nem találom, nem figyelek másokra. Sok a férfi barátom, úgy értem mint társra, nem tudok úgy nézni rájuk.

2010. jún. 8. 00:24
 7/19 anonim ***** válasza:

Sztem nem vagy csajos az a baj,öltözködj kirívóan személy szerint az ilyen csajokat szeretem,miniszoknya,csinos felső,akár magassarkú is.Haja legyen minimum hátközépig érő de inkább fenékig érjen,legyen sportos,csinosan vékony(értsd fitnesz lady).

Nekem speciel ezek tetszenek,de mindenki más,de ha ezekből megfogadsz egy párat tuti lesz pasid.Szeretjük az úgymond ribis nőket(kirívóság szempontjából értem).


22F

2010. jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Kedves 00:44-es!


De én hordok farmer minit pl tűsarkúval. Szőke mellig érő hosszú hajam van. Viszont ribis nem leszek senki kedvéért. Nem hiszem el, hogy nincs érett férfi, akit a hozám hasonló nők vonzanának. :(

2010. jún. 8. 00:48
 9/19 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy a ribis csajoknak nem sok eszük van. Az is jó? :)


Nem lehet valaki nőiesen (nem ribisen) vonzó, csinos és egyben okos is 1 férfi számára?

Én mondjuk nem a 20-23 éves férfiakat akarom vonzani, ők még a csajozós korukban vannak. Az érettebb 28-30-as férfiak vonzanak.

2010. jún. 8. 00:53
 10/19 anonim ***** válasza:

Én veled egy idős vagyok, de szó mi szó a saját korosztályodban nem fogod azt megkapni amire vágysz. Kicsiny esélyed megvan rá, de szavaid alapján azt lehet leszűrni, hogy Te az érett 30 év fölötti férfiakra vágysz.


24/F

2010. jún. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!