Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő, aki gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki gyerek mellett talált párt?

Figyelt kérdés
Én nem olyat,aki lekezelte,mintha azért mert gyereke van már érezze magát megtisztelve, hogy van egy "parancsolója", hanem normális,teljes értékű társat?

2018. febr. 18. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerinted a gyerekes és a gyerektelen ember társkeresési szempontból egyenértékű?
2018. febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van... nem tapasztaltad a környezetedben sehol? Én nem kevésszer tapasztaltam. És olyan nincs vagy nem tudok róla hogy lenne ilyen aki CSAK AZÉRT mert van egy gyermeke egy olyan emberrel jönne össze aki nem megfelelő. Szerintem a gyerek védelmében ez még szempont is, hogy legyen MEGFELELŐ a társ. Az én környezetemben.

Tanult emberekről beszélgetek most...

2018. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A környezetemben láttam igen. Viszont azt tapasztalom nők részéről gyerektől függetlenül, hogy olyan, mintha azt várnák el, hogy a másik alkalmazkodjon őhozzájuk. Nyilván ilyet csinálnak a férfiak is, csak akinél gyerek van, ott még rá is van erre "szorulva", mert meg kell oldania az életét. Ilyenkor ha jön egy férfi, akkor ő hátrébb kerülhet, mondván hogy az eddigi életébe ő jött be legutoljára.


Sajnos volt ilyen kolléganőm is, aki gyerek nélkül is úgy gondolkodott, hogy neki "nincs ideje" a barátjára, mert ezer dolga van, a csávó meg megőrült, mert ő meg szeretett volna több köztös programot, de a primadonna nem ért rá a kapcsolatra. Ez nyilván más, mint amikor gyerek is van. És nyilván nem általánosítani szeretnék, sokféle ember van.

2018. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Biztos van olyan..bár én biztos nem akarnám másnak a porontyát nevelni
2018. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Ismeretségi körömben van.Én nem találtam, csak több rövid kapcsolatot 12 év alatt.3 éve már nem próbálkozom, egyedül a lányommal nyugodtabban élek, és ez mindennél fontosabb lett számomra.Nem esélytelen egyébként találni, de nekem pl.már se kedvem, se idegrendszerem, se időm kísérletezgetni.A környezetemben egyszerűen nincs lehetőségem, távkapcsolat meg nem kell (volt kettő), nem hiszek már benne.
2018. febr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Baráti körben 4 ilyen boldog párkapcsolat van. Egyikben van már közös baba is, másikban most lesz az esküvő.

Felénk: "Tehenet borjával"szokás vinni.

2018. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem 1-es nem egyenlőek,szerintem jogi értelemben sem egyenlőek, a gyerekeseket törvényen kívül kellene helyezni,mint Ben Hall-t akarták,de minimum gyerekadót kéne fizettetni velünk,és nem kéne ingyenes orvosi ellátást kapnunk.
2018. febr. 18. 16:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha szerinted egyenlőek, akkor a nők miért részesítik előnyben a gyerektelen férfiakat a gyerekesekkel szemben?
2018. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért amit írtam.A gyerekeseket bárki kinyírhatja, adót kell fizetnük és nem kapnak orvosi ellátást.Ráadásul az is tervben van hogy koncentrációs táborba kell vonulniuk a párjukkal együtt.Rossz kilátások,nem?
2018. febr. 18. 17:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyilván, akinek nincs, az első körben szintén olyat szeretne akinek nincs, de ha normális ember, akkor túl tud ezen lendülni, ha megtalálja a tökéletes társat, aki mellesleg szülő is.

Akinek meg van, sokszor inkább olyat szeretne, akinek szintén van, mert ő már tudja, hogy ez mivel jár.


Társkeresési szempontból inkább a csúnyácska emberek vannak hátrányban vagy a túlsúlyosak, nem feltétlenül a gyerekesek. De mi az hogy nem egyenlő értékű? Ha én odavagyok valakiért, akkor ezen a tényen nem változtat az hogy van -e gyereke vagy sem.

2018. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!