Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes/meg lehet győzni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes/meg lehet győzni egy lányt, hogy kevesebbet sminkeljen?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik, viszont rettenet sok sminket használ. Mikor smink nélkül látom, akkor tetszik igazán.

Bejövök neki én is, szívesen lennék vele, viszont ezzel a rengeteg sminkkel nem tudnék együtt élni, sokkal szebb nélküle.


Meg lehet ilyen esetben győzni valahogy a lányt, hogy egy kicsit természetesebben _nekem_ jobban tetszene, vagy ez már az a kategória, amikor nagyon meg akarsz változtatni valakit, és akkor hagyjam a fenébe?


2018. febr. 19. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Próbálkoztam már ilyennel, de nem sikerült. Ha egy lány meg van győződve arról, hogy csak sminkkel szép, nem tudod lebeszélni róla...
2018. febr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Meg lehet próbálni szépen megbeszélni.

Viszont, ha meg van győződve, hogy ő úgy szép, vonzó, ha mindenféle kenőcs van rajta, akkor reménytelen.

Én, pont ezért, szóba sem áltam olyannal, aki agyon volt vakolva.

2018. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a smink a hobbim, hatalmas kollekcióm van és imádom próbálgatni a különböző színeket, technikákat... viszont a férjem sem rajong érte, így ha neki akarok tetszeni, akkor mindig idafigyelek, higy minimális legyen a dolog, tényleg csak azt a néhány dolgot viszem fel az arcomra, ami nélkül rosszul érzem magam (pl. iszonyú hiányos a szemöldököm, ezt mindig megcsinálom). 😊 Szóval szerintem nyugodtan jelezd felé, hogy te jobban szereted őt természetesen.
2018. febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Engem leszoktatott rola a parom, meg regen.

Igy vissza gondolva koszonetet mondhatok erte, mert tenyleg brutal sok vackot magamra kentem. :D

Szoval egy probat meg er.

2018. febr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Láttad már smink nélkül, ezek szerint nem az a tipus, aki még akkor is kikeni magát, ha kiugrik a boltba. Nem hiszem, hogy smink nélkül nem tartja magát szépnek, ha már " mutatkozott" nélküle a pasi előtt, aki tetszik neki ( előtted). Gondolom egyszerűen ad neki egy pluazt, ha szépen kifesti magát.

Az én párom is mondogatja, mennyire szereti, ha nincs rajtam smink, pedig én nem is használok sok terméket. Néha, ha kedvem van, teszek fel kis extrát, de ha olyan a hangulatom, semmit. Az sem mindegy, te mire mondod, hogy " rettenet sok". Ha adsz neki egy puszit és a fél arca a szádon marad, az már gáz.

2018. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem egyszer meg lehet próbálni, de ha utána nem változtat, akkor engedd ezt el / hagyd a témát (nem feltétlenül a lányt - de ha neked az ennyire nem szimpatikus, a lányt is). Az, hogy változtat-e, attól függ, hogy miért sminkelt a te ízlésednek sokat első körben. Azért, mert azt hiszi, ez jön be a pasiknak, vagy azért, mert neki így tetszik. Na ez a nem mindegy.


Én pl. szeretek sminkelni, szoktam is. Nem néz ki vakolatnak soha meg nem ízléstelen, de a napi sminkem nem éppen a "csak egy leheletnyi szempillaspirál meg egy színezetlen ajakápoló" kombinációból áll, és ezen nem is szeretnék változtatni. Nem azért, mert azt hiszem, ronda vagyok, mert amikor szükséges, simán kimegyek smink nélkül is az utcára... hanem azért, mert ez nekem már művészet, és szeretem csinálni, szeretek kreatívkodni. Minimálisan változtattam a párom kedvéért, amikor elmondta nekem, hogy jaj, neki smink nélkül tetszem... pl. azóta ritkán teszek fel élénk rúzst, ha vele vagyok, mert azt nem szereti. De az alapokon nem szeretnék változtatni, főleg mert úgy ismert meg, hogy sminkeltem.

2018. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Dícsérd többet mikor nem hord annyi sminket, megtiltani nyilván nem fogod tudni neki de szerintem egy "szerintem smink nélkül még szebb vagy" - ért még senkit nem lincseltek meg.
2018. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Idegeneket nem lehet gyozkodni. Parkapcsolatban lehet motivalni a masikat a valtoztatasra, de igy eselytelen.


Az okos, celzott bokolassal viszont probalkozhatsz. Amikor smink nelkul latod dicserd meg. Ez nem lesz nehez, hiszen szivbol jon. :) Dicserd meg hogy gyonyoru, szeretsz a smink nelkuli szemebe nezni, mert a szem a lelek tukre es olyankor tenyleg ot latod. Egy kicsit cifrazhatod azt a bokot, egy targyilagos "milyen szep vagy smink nelkul" inkabb a visszajara fog sulni. Szereted a boret, olyan hamvas/ude/fiatalos... Hadd ne soroljam. Kicsit legyel talalekony es az igazsagot mondd el nem hetkoznapi formaban. Ha olyan bokokat hall toled, amit senki mastol es a tukorbe nezve megbizonyosodik az igazsagarol, akkor idovel valtozhat ez nala.


Az ido kulcskerdes. Az ember nagyon nehezen valtoztat a szokasain. Nem tudok jobb hasonlatot, remelem senki nem forgatja ki, de ez olyan mint a cigi. Nem lehet csak ugy egyik naprol a masikra letenni. Egy nonek ez lelkileg is fontos lehet, a smink olyan mint egy pancel, erosebbnek erzed tole magad. (Velem ez szamtalanszor megtortent, hogy smink nelkul valahogy tiszteletlenebbul bantak velem. Hatassal van az emberekre a kulsonk, ez tagadhatatlan.) Ezt fontosnak tartottam leirni, hogy tudd mit varsz el tole, lehet a dolognak egy lelki vonzata is. Ha nagyon regota sminkel akkor nem fog errol ket het alatt leszokni. Ne legyenek irrealis elvarasaid es akkor nem fogsz csalodni. :)

2018. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ!
2018. febr. 19. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!