Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátotok haverja rátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátotok haverja rátok mozdul azonnal elmondjátok a barátotoknak?

Figyelt kérdés
Ma összetalálkoztam a haverjával és rám mozdult, de nem engedtem neki, ellöktem magamtól. Először a lábamat fogdosta, akkor is szóltam neki, majd fenekemre ment, meg akart csókolni és mondta, hogy úgysem tudja meg senki. Arrébb löktem és elmentem. Barátommal még nem beszéltem erről, mindenképp el akarom mondani mit tett, de úgy érzem mint ha ovis lennék aki árulkodik, pedig így kéne tennem. Nem így kéne éreznem, ugye? Ti azonnal szóltatok volna? Nem akarva találkoztam a haverjával, máskor is volt, hogy próbálgatott, de nem gondoltam, hogy komolyan tenné hisz neki is van bnője, de úgy látszik rosszul ismertem meg.
2018. febr. 19. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoltam volna, de remelhetoleg nem lesz olyan baratom, akinek ilyen selejt haverjai vannak.
2018. febr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan közeli, inkább a hobbijuk közös. Még alkalmam nem volt beszélni a barátommal, ezt nem írtam.
2018. febr. 19. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal elmondanám. Szerintem tudnia kell, milyen emberrel barátkozik.
2018. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan mintha árulkodnál... :D mivel nem az oviban vagytok. Ő (felteszem) egy felnőtt ember, akinek vállalnia kéne a tetteiért a felelősséget.

Pontosan tudhatta, hogy mi lesz a következménye annak, ha így tesz.

2018. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám, szerintem nem árt, ha tud róla.
2018. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudtam végre vele beszélni. Nem írom le miket mondott, de jobb ha nem találkoznak.
2018. febr. 19. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Voltam ilyen helyzetben, ki is akadt a párom... Aztán később kiderült, hogy csak látszat volt a dolog és engem "tesztelgetett". Nem volt kellemes szitu az sem. :(
2018. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztosan elmondanam, foleg hogy ha ilyen alparian csinalta. Ne legyen buntudatod. Ha magadban hordoznad a titkot es kesobb mondanad el a meg jobban emesztene. Es a baratod arra is gondolhatna, hogy titokban, magad elott se bevallva elvezted. Megbha nem szolsz tovabbra is zaklatni fog, hiszen nincs kovetkezmenye a tetteinek. Ne hagyd meglogni a ferget, meselj el mindent a baratodnak.

Tanulsag: a probalkozas mindig komoly. Az elozmenyeket komolyan kellett volna venned, de gondolom nem akartal rossz ember lenni es vadaskodni. A dolgok legtobbszor azok, amiknek latszanak, csak akiben nincs hajlam az aljassagra az nem mer hinni a szemenek.

2018. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!