Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e esély komolyabbra? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e esély komolyabbra? Vagy mit lehetne tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány a munkahelyen, akivel jól kijövünk. Többször szerveztünk közös programot. Voltunk strandon, moziban, sétálni, kajálni. kaja közben beszélgettünk. Arról, hogy egy kalap miként állna rajtam. Mondtam, hogy biztos idiótán, mert úgy is idióta kinézetem van. Erről azt felelte, hogy nincs idióta kinézetem, épp ellenkezőleg. Közben megfogta az alkarom. Mondta, hogy jól érzi magát velem. Sokat beszélgettünk, nevetgéltünk. Az utolsó mozizásunkor mondta, hogy találkozott az egyik ismerősével. Délelőtt. Nem nagyon kérdezgettem, hogy ki az. Nem akartam tolakodó lenni. Abban maradtunk, hogy megyünk még koncertre. Kicsit nézelődtünk még. Mondta, hogy az egyik bolt kirakatában van egy ágy beágyazva kiállítva. És mondta, hogy feküdjünk le aludni. Kajáltunk is. Hazafelé a kocsiban kicsit tekergette a rádiót. Ez nem baj. Búcsúzáskor mondta még, hogy köszöni szépen ezt a délutánt. Jól érezte magát. kaja előtt kérdezte, hogy adjon pénzt bele. A film alatt is jól érezte magát. Még annyi volt, hogy mondta, hogy fáj a feje, de elmúlt. Azt válaszoltam, hogy biztos jó hatással vagyok rá. Nem szólt semmit rá. Csak mosolygott. Meg elhívott egy koncertre.
2018. febr. 20. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ez csúnyán a barátzóna kategória. Szórakoztasd, etesd, itasd, csinálj programokat. És "olyan cuki vagy".

Az "ismerőse" meg lerendezi az ágyban.

Tipikusan a hülyére veszlek kategória.

2018. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Menj el vele a koncertre. Mi a kérdés? Hívd fel, beszélj meg vele egy találkozót, ha koncert csak sokára lesz.

Menjetek szánkózni, hóembert építeni, közben igyatok termoszból forralt bort. És hazaindulás előtt szépen, mélyen a szemébe nézel, a füle mögé simítod a haját, és ha nem húzódik el, akkor megcsókolod.

Mit nem lehet ezen tudni? Gatyaég.

2018. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a #3-as válaszolóval. Ha ennyi programotok van, akkor a következőnél legyél kezdeményező.
2018. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs. #2-es. :)
2018. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csókold őt meg
2018. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, de fatökű vagy. :D Már régen meg kellett volna csókolnod őt. Reméljük, hogy nem szexelni jár össze azzal a cimborájával.
2018. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne erőltesd, ha akarta volna, hogy komolyabbra forduljon jelezte volna valahogy. F
2018. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!