Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első tali, lent a történet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első tali, lent a történet. Esély komolyabbra?

Figyelt kérdés

Van egy 21L akit csak faceről ismertem. Ráírtam pár hónapja de mondta hogy barátja van. Aztán 2 napja ráírtam megint, dumáltunk egy kicsit és kiderült hogy szakitottak.

A srác 2 hónapja külföldön dolgozik már amúgy is végét járta a kb 2 éves kapcsolatuk.1 hete szakitottak végleg.

Amikor elösször találkoztunk, tök aranyos volt normális, csomó olyan dolgot mondott amivel az jött le,hogy bejövök neki meg hogy többet is szeretne. Másfél óra beszélgetés után hazavittem, ő felhívott a lakásba.

Felmentem. Dumáltunk ő mondta, hogy nem volt még ilyen hogy igy elsőre felhivjon valakit stb én mondtam hogy kicsit fura én nem az a fajta vagyok és ha lehet komolyan gondolnám. Végül lefeküdtünk. Jó volt minden. Ja és ő maga célzott rá többször is akkor éjszaka, hogy szeretne még találkozni. Ma alig beszéltünk. Szerintetek kihasználtak? Vagy lehet ebből komoly dolog?


elköszönéskor még ő húzott vissza 2szer szenvedélyesen csókolózni...

Azóta nem nagyon beszéltünk csak pár szót és eléggé távolságtartónak tünt..



#első #tali szex
2014. ápr. 21. 22:54
 1/7 anonim válasza:

Persze, hogy távolságtartónak tűnt, de ezt ne vedd magadra. Pusztán szégyenkezik saját maga előtt... de majd elmúlik.


hány évesek vagytok? Persze, hogy van esély komolyabbra!

2014. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják egy éjszakás kalandnak... nem valószínű h több lesz belőle, de hát ha ráírsz fb-n nem h most akkor mi van nem dől össze a világ
2014. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon kellene nyomulnod, velem az történt hogy tetszet egy fiú és 2.randi után felhivtam, de én nem egy éjszakásnak akartam, és le-föl aggodtam hogy mit gondol rólam és azt gondoltam, hogy mostmár neki kellene keresnie,ő is csak épp rámirt, én vissza, azt igy elmaradtunk egymástól.
2014. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem

2. a végét a mondandódnak nem igazán értem.


Szerintetek az jó ötlet ha elmondom neki hogy nem baj egyáltalán ami történt és nem gondolok róla rosszat? vagy az túl tolakodó és inkább várjam ki ?

2014. ápr. 21. 23:01
 5/7 A kérdező kommentje:

3. az a baj én úgy látom hogy ha nagyon irogatnék neki vagy nyomulok az nem jött be.

Ma is mondtam, hogy meglocsolom mert senki se.. aztán az volt a válasz hogy "túlélem"

Sztem várok pár napot, mennyire keres... aztán ha semmi nem változik mondom neki hogy vagy tali vagy szeva... abból ugyis lejön mi lesz nem ?

2014. ápr. 21. 23:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez neked a nyomulás, mond azt neki hogy szeretnél vele találkozni, mert azóta is csak rá tudsz gondolni, valami ilyesmit..és vigyél neki valami aranyos ajándékot.
2014. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, és képes voltál arra, hogy nem mentél el meglocsolni, ezt be se kellett volna jelentened.. bunkó
2014. ápr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!