Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit gondoltok egy ilyen pasiról?

Figyelt kérdés

20 éves, még nem volt párkapcsolata, ennek az oka, hogy elég komoly önértékelési problémai vannak, nagyon alacsony az önbizalma.


Kifejezetten félénk is és nehezen nyílik meg másoknak, gondot okoz neki az új (emberi) kapcsolatok kiépítése.

Nagyobb közösségekben teljesen elveszettnek érzi magát. Sok esetben határozatlan, ügyetlen.


Nem igazán szereti kimutatni az érzelmeit, megosztani a problémáit másokkal, de szívesen meghallgatja mások panaszait.


Ha tud szívesen segít másoknak, de nem hagyja kihasználni magat. Alapvetően megbízható, lehet rá számítani.


Hűséges típus, alapvetően szerelemre vágyik, önmagában a szex nem jelent számára sokat, kell neki az érzelmi kötődés is hozzá.


Fontosnak tartja, a tanulást, azt, hogy az ember törekedjen az előrelépésre, hogy legyenek céljai az egyénnek.


Alapvetően humán beállítottságú, a társadalomtudományok érdeklik leginkább, ezt is tanul.


A sportok nem érdeklik, de egy ideje jár edzeni és nagyon szereti csinálni.


A legkedvesebb hobbija a videójátékok (műfajtól független imádja a játékokat, tehát kocka, de nem függő, nem játszik sokat), de szeret olvasni és filmezni is.

Szokott rajzolni (bár ebben nem kiemelkedő, de élvezi) az írásba is bele szeretne fogni.


Szeret kimozdulni, de mivel nincs sok barátja le van korlátozva ezen a téren.

Bulizni viszont utál, vagyis inkább a szórakozóhelyeket nem kedveli.


Az értékrendjét tekintve liberális.


Az állatokat is kedveli, különösen a kutyákat.


Hirtelen ennyi. Így is hosszú lett.


Nektek ezek alapján szimpatikus vagy sem?



2018. febr. 20. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ennyiből szimpatikus, de attól még lehet, hogy élőben nem tartanám annak. Ha hamar feloldódik, akkor oké.
2018. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Sablonnak tunik. Nekem nem szimpi foleg mert antiszoc.
2018. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

elég komoly önértékelési problémai vannak, nagyon alacsony az önbizalma. - soha nem kezdek még egyszer hasonlóval sem.


Exem ugyanilyen volt, és ENGEM bántott folyamatosan az Ő önértékelési problémái miatt.

Voltam túl magas, túl nehéz (169/60-nál), húzzam össze magam, ne vegyek fel bakancsot (télen a hóban), ne sminkeljek, stb.

2018. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 Igen, elég sablon a leírás, de ennek az oka, hogy nem akarok mindent részletezni, mindenre kitérni, mert akkor tényleg senki nem olvassa végig.


Ugyanakkor mindenkinek ment a zöld.

2018. febr. 20. 19:05
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 Én nem vagyok ilyen szerencsére, alapvetően nem vetítem ki másokra a hibáimat, nem okolok másokat a saját hiányosságaim miatt. Illetve eleve nem szeretek másokat bántani, piszkálni...
2018. febr. 20. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
#2: legfeljebb aszociális, nagyon kevered a két fogalmat. Férfiként írom, hogy kicsit csiszolnod kell magadon, hogy férfiasabb legyél jellemre, tehát határozottabb, tökösebb, kommunikatívabb, szociálisan fejlettebb, de alapnak nem rossz, amid van.
2018. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon is szimpatikus! Nincs abban semmi rossz, ha valaki nem olyan mint az átlag. Ilyen emberek is vannak.
2018. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen szimpatikus, kivéve a kockaságot, de az sem vészes a leírás alapján.
2018. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dunát lehet rekeszteni az ilyen férfiakkal. Sírni és önsajnáltatni mindenki képes, de változtatni és fejlődni csak kevesen. Lépj rá a változás útjára, és ne siránkozz.
2018. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!