Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy így kitetová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy így kitetovált pasiról?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel irogatunk, viszont zavarnak a kaotikus tetkói :/ Nekem sosem volt ok, ha valaki tetovált, de szerintem van különbség egy ízlésesen tetováláson, amik szépen össze vannak dolgozva/hangolva egymással, és más a különböző helyekre felvarrt figurák, pl: egyik karján egy tetoválás (írás), másikon egy másik, a vállán egy krikszkraksz, egyik mellkasán egy következő krikszkraksz, lapockáján írás, a két bicepszén 1 - 1 írás... Mondjuk úgy, h ezt meg lehet szokni, viszont az már sok nálam, h a kézfején egy hatalmas írás "ékeskedik". Oké, h nem nekem kell megfelelnie, de valahogy ezzel nem tudok megbarátkozni... Nem mások véleménye alapján akarok dönteni, h azért teszem fel a kérdést, csak érdekel más meglátása :)
2017. dec. 11. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten logikus, hogy ha nem kapcsolódnak egymáshoz, mert a személyiségének más-más oldalához kötődik, akkor a testén sem kapcsolja őket egybe. De ha nem tudsz vele megbarátkozni, akkor felesleges volt a kérdés...
2017. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre egyszerű a válasz. Ha nem tetszenek a pasi tetkói, akkor felejtsd el. Ha el tudod fogadni, akkor meg ismerkedj vele tovâbb.
2017. dec. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Add nekem.

Én imádnám szex közben a "krikszkraksz" okat nézegetni.

Egy összekrikszkrakszolt lány.

2017. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!