Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20L/31F Azt állítja csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20L/31F Azt állítja csak beszélgetni akar. Ilyen nincs ugye?!

Figyelt kérdés
Szerintem bízik benne, hogy idővel meglágyul a szívem és többet akarok.

2018. febr. 22. 12:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Nem unatkozásból ír, sok a dolga, nem is magány miatt, épp elég barátja van.

Tényleg töltene időt puszta baráti társalgásra az én korosztályomból?

2018. febr. 22. 12:36
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Inkább beszélgess velem! Nekem sokkal nagyobb a... szókincsem. :-D 43F
2018. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Kettes :, D

31/f

2018. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de itt másról van szó azért, mint amire te gondolsz. Most szerinted meddig tart naponta 1-2 mondatot odaírni valakinek , bármilyen elfoglalt? Semeddig , látod én is ideírtam, pedig elfoglalt vagyok :D
2018. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Két hónapja megy a beszélgetés és nem kevés.
2018. febr. 22. 12:57
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Akkor meg főleg már szeretne megdugni, ha ennyi időt beleölt a dolgokba :)
2018. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nulla plusz epszilon az esélye, hogy csak csevegni szeretne veled.
2018. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én barátom(33) kedvel egy 22 éves lányt, aki kevésbé néz ki jól, mint én. Szoktak néha beszélgetni, egyszer át is hívta enni egy barátjával 3asban. A lány nem ment át, mert azt hitte le akarja fektetni.. ott voltam, mikor a lány erre hivatkozva elutasította cseten a meghívást, a barátomból kitört a nevetés.


Van, hogy valóban barátkozni akarnak, de ez 1000ből egy. Ha nem veszed észre abból, ahogy beszélgettek és ahogy veled viselkedik, hogy mit akar, akkor fejleszd az emberismeretedet.


A legtöbben kapásból megdugnának egyébként, ezért pedig szemérmetlenül hazudnak is. Találkozz vele nyilvános helyen 10 percre, ha látod, hogy úgy néz rád, akkor gyorsan köszönj el, megindokolni sem kell, csak simán nincs kedved vele tovább beszélgetni, nem akarod megismerni és kész.

2018. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól látod, puhítja a drága kis zsenge szívedet...az csak rajtad áll, hogy mi lesz. Barátságot most felejtsd el nyugodtan. Szexkapcsolat meg zsákutca, csak azt nem tudhatjuk, hogy milyen hosszú. Tapasztalat...
2018. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne, -én is sokakkal beszélgetek a te korosztályodból és bazira nem akarok semmi többet. Én már 60 is elmúltam, igaz, egyetemen tanítok, tehát viszonylag elég természetes a dolog.

Csak a takarítóbanya tesz mindig szemrehányást, hogy mindennap mással lát.... XD


Amúgy abból mi bajod lenne, ha egyszer mégis egymásba szeretnétek?

2018. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!