Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek volt olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek volt olyan, hogy megláttatok egy pasit, és egyből tökéletesnek tűnt a számotokra?

Figyelt kérdés

Tehát az összhatás egész volt, és nem érdekelt semmi hibája. Ennek ellenére semmi sem lett a dologból.

Én jelenleg ilyen helyzetben vagyok, és egyszerűen nem tudom kiverni őt a fejemből. Egy pár hónapra sikerült picit felejtenem őt, és nyitottam mások felé, de mindenkiben egyből azt néztem, hogy mi nem tetszik az illetőn. Tudom, hogy ez rossz, de mit tehetnék ellene?


2018. febr. 22. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és ennek már 15 éve. Azóta is az etalon, de más sosem fogunk találkozni.
2018. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
hát nem pont első látásra, de első találkozásunk/beszélgetésünk után megtörtént.. szintén nem lett semmi belőle de még azóta sem felejtettem el mert úgy érzem ő volt az aki tökéletesen illett hozzám..
2018. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Igen, volt. Amikor megláttam már tökéletesnek tűnt, sőt, még félóra beszélgetés után is.

Kapcsolat lett belőle, pár hónapig együtt voltunk, ma már sajnos nem. De szép emlékként őrzöm, és még ma is Ő számomra a 10/10-es pasi. Nem felejtem el.

2018. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Külsőre volt.
2018. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen, a mostani élettársam. Szerencsém volt kb.

Viszont előtte nekem is volt ilyen, mint Neked, mindenkiben azt az illetőt kerestem. Még tiniként. Akkor egy év kellett kb. míg kivertem a fejemből

2018. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Nem volt soha.

Nekem ennyi nem elég. Meg kell ismernem, és utána tudok véleményt alkotni róla. Az egész ember fontos, nem csak egy részlete.

Tökéletes pedig nincs. Hála az égnek. :)

2018. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyes válaszoló vagyok. Én megismertem az enyémet és belülről is etalon volt.
2018. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Köszönöm kérdező az elismerő szavakat. Lekötelezel!
2018. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Volt.

Igaz az első benyomásom róla nem volt túl pozitív emberileg, de fizikailag nagyon bejött. Egy órával később viszont már rosszul éreztem magam, mert egy rossz pillanata miatt megítéltem.

Sok időt volt mellettem, a közelében otthon éreztem magam, és nem vagyok vak, listát írhatnék a külső belső hiányairól, de valahogy mégis együtt volt ezekkel Ő.

2018. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hé a csimma akart vmit..válaszolj szépen a bácsinak :)
2018. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!