Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok neki fontos, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok neki fontos, ha hétköznapokon egyáltalán nem keres, csak hétvégén?

Figyelt kérdés
Pedig fent van sokat chaten, hívhatna is, ha akarna.

2018. febr. 23. 10:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Simán azt hiheti, hogy neked ez így oke és jártok
2018. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Úgy van közös program, hogy a haverok is ott vannak? Hány évesek vagytok? Ez így tényleg olyan, hogy kell valaki, aki szórakoztatja, ha unatkozik hétvégén.
2018. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Fogadjunk lány vagy?!

Szeretem csak hétvégi hancura kellesz neki?!

Szerintem van neki más :(

2018. febr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Guminő gyanánt tart téged. Amikor szüksége van rád, felfúj, máskor mehetsz a szekrény aljába. Megfelel ez neked?
2018. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nekem ebből az jött le, hogy én vagyok az, akit a barátok előtt mutogat, “nézzétek, van barátnőm” címen, a többi napon meg hancurozgat más lányokkal is fixen :D Na mindegy, már lezártam vele a dolgot, nekem egy ilyen “kapcsolatra” nincs szükségem.
2018. febr. 24. 10:33
 16/16 anonim ***** válasza:
Szüleinek bemutatott? Az, hogy a haverjainak bemutat, attól még lehet csak szexkapcsolat. A te szüleid ismerik? Ezek fontosak lennének.
2018. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!