Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan kép, ami ennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan kép, ami ennél jobban leírja ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Kétlem.


[link]


2018. febr. 23. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Feminácik elfoglalják a világot?
2018. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

Komoly screenshot :D

31/f

2018. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

VAN!!!

[link]

2018. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
72%
Kettős mérce level ∞.
2018. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Ez a kép tényleg tökéletesen leírja a kérdést! :D Az a poén, amikor valaki egy pár napja feltett kérdést szó szerint újra kitesz, csak megfordítja a nemeket, így fordul a helyzet. Mégis, mindkettőnél a férfiak a hibásak a válaszolók szerint! :D
2018. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Clay Morrow ***** válasza:
88%

Tessék


[link]

2018. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: Hmm, futok és kondizok. Akkora súllyal elég nehéz lenne :/
2018. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Clay Morrow ***** válasza:
58%

Vagy, az örökös visszatérő kérdés, az alacsonyság fontossága:


[link]

2018. febr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az imgur még mindig szar. Jeleztem nekik a problémát, nem történt változás. Használatát kéretik mellőzni!
2018. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na igen, brutális ami itt megy. Aztán meg nem értik, hogy miért fordulnak át """nőgyűlöletbe""" a userek.

Ezen én is gondolkoztam már, hogy mi a fene van itt, valaki mondjuk feltesz egy kérdést egy nőről, amiben negatív kritikával illeti, és egy hadseregnyi nő jelenik meg, akik ezt egyből a női nem elleni támadásnak ítélik, és jönnek a NA BEZZEG A FÉRFIAK kommentek, saját álláspontjukat igazoló kamukérdések.


Én a való életben nem ezt tapasztalom, vagy csak normálisabb nőkkel vagyok körbevéve, mint akik ide járkálnak. Mert ezek valami frusztrált görcsök lehetnek.

Egyébként szerintem 1 nagyon elmebeteg nő lehet, aki több regisztrációval irkál, meg pontozgat.

Vagy ekkora összefogás van az oldalon a nők közt, és egyből mondják egymásnak, hogy hova kell menni pontozni, meg segíteni földbe döngölni a másikat. Ezt mondjuk nem hiszem.

2018. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!