Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek melyik esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek melyik esik jobban, ha valaki azt mondja, hogy nagyon csinosak vagytok vagy ha azt, hogy nagyon szépek?

Figyelt kérdés
Van különbség számotokra a kettő között ?
2018. febr. 18. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csinos vagyok, az általában az alakomra értendő szerintem. Ha szép vagyok, az meg az arcom.

Én jobban szeretem, ha szépnek neveznek, mert csinosnak nem mondanám magam.

2018. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Számomra nincs különbség a kettő között. Mind a kettőnek örülök. :)
2018. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szép esik jobban. Ha valaki azt mondja, hogy csinos vagyok, akkor azt gondolom, hogy csak az alakomra vagy a ruhámra gondol, a szép pedig azt jelenti, hogy arcra is tetszek neki+ az előbbit is magában foglalja (ruha, alak).
2018. febr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Ismeretlentől egyforma creepy. Ismerős meg tudja rólam, hogy a külsőmre nem szeretem, ha megjegyzést tesznek.
2018. febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindkettő, mivel nem sűrűn kapok ilyet.

De az esik jobban, mikor nem azt mondja, hogy csinos/szép, hanem amikor úgy, hogy: kis csini vagy szépség, az vhogy szíven "üt" :')

2018. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt szererem ha furcsának neveznek.
2018. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Mivel nem tartom magam szépnek, ezért egy ilyen "bókért" a páromat is hülyének nézem, mástól meg rosszul fogadom, úgy érzem azt hiszi, hogy hülyènek nézhet.

A csinosat jobban fogadom, az azt jelenti, hogy tetszik neki az ízlésem

2018. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5 szíven ütnélek ;))) privit írhatsz, ezennel megengedem ;)) megmacsó F ;))))
2018. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8: Azért nem kell kihasználni az ömbizalom- és szeretet hiányomat:(

#5

2018. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Egyik se, nem szeretem ha a külsőmre tesznek megjegyzéseket. Számomra mindkettő üresnek és modorosnak hangzik.
2018. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!