Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél éve szakítottunk a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve szakítottunk a baratommal de nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés

Szeptember elején mentünk szét. Igaz, csak 2 honapig jártunk meg nem is feküdtünk le, szóval nem értem miért nem tudom elfelejteni és miért hiányzik és össze vagyok zavarodva... nekem ő volt az első barátom, én neki pedig a sokadik...

Nem személyesen szakítottunk es a szakitas előtt 3 héttel lattam utoljára, amikor még minden tündérmese volt köztünk. Nagyon gáz lenne, ha egy találkozót kérnék tőle? Abban bízom, hogy ha ujra látom es előtörnek a negatív emléknek vele, talán el tudom engedni...

Van esély rá, hogy eljönne és nem csak annak tudna be a dolgot h "na még egyet magamba bolondítottam, de menő vagyok"? Esetleg, hogy a tervem bevalhat egyaltalan?

Én 18 vagyok, ő 21.

Előre is köszönöm a NORMALIS válaszokat!



2018. febr. 24. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt hagyd! Örülj, hogy nem kerültél bele a szex-listájába...

A tündérmese meg csak neked volt az. Fiatal vagy még, inkább nézz más fiúk után.

2018. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges utána szaladnod
2018. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon-nagyon hasonlit a történetünk, annyi különbséggel hogy velem az exem augusztus végen szakított es fel evet voltunk együtt. En is mostanában gondolkoztam, hogy felkerem, mert nem birom lezárni es megkerem hogy mondja a szemembe, ha mar akkor nem tudta. Irtam is ki kerdest, kb mindenki lebeszelt rola, barataim viszont pont hogy ajánlottak, szerintük jót tenne ha elmondaná, hogy semmi esélyem es ugy sikerülne elengedni. Nem tudom mi lenne jobb, en erősen gondolkozom hogy felkeresem, de őszintén magamat beegetni se nagyon szeretnem... Mindenképp irj hogy hogy dontottel, ha gondolod privatban beszelgethetunk is. Egyebekent en ajanlom, hogy felkeresd, valoszinuleg Segítene.

20/L

2018. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem is lehet elfelejteni......meg lehet szokni,

Ha mégsem, majd megtanulod hogy hogy kell ezt az érzést foldolgozni.

Én 6 hónapig voltam vele , mára már egészen megszoktam hogy ő már nincs, de meg mindig gondolok ra.... tudod mi kell a szívnek?

Idő és meg több idő.....utánna könnyebb lesz :(

F.

2018. febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akik azt mondjak hagyjam, nem tudnanak valami felejto technikat vagy barmit amitol nem ereznem ennyire hogy hianyzik vagy ami megkobnyithetne a dolgom?? Borzasztoan rossz most...
2018. febr. 27. 00:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő vagy, kezeltesd magad. :D
2018. febr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rairtam vegul es 4 oran keresztul beszelgettunk ugy mindenrol. Arrol is ami miatt szetmentunk es nagyon aranyos volt. Kerdezgetett o is szoval nem egyiranyu volt, mint legutobb mikor a szülinapja miatt irtam neki. Jol esett. Most mar kiirtam magambol kb mindent amit le akartam tisztazni vele (azt nyilvan nem h hianyzik es meg mindig szeretem). Hatalmas ko esett le a szivemrol. :D
2018. febr. 28. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!