Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek magabiztos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek magabiztos, céltudatos nő?

Figyelt kérdés
A párom mindig is az ilyen nőket szerette, de én nem vagyok ilyenfajta.
2018. febr. 24. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
A magabiztosság ott kezdődik, hogy nem másoknak akarsz megfelelni. Alapból egy magabiztos ember nincs együtt olyannal, aki meg akarja változtatni, hanem olyannal van együtt, akinek pont úgy jó, ahogy van. Ha nem tetszik, keressen mást :D
2018. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Mindenkinek van egy alaptermészete, amire építeni tud, az esetleges magánéleti, munkában elért sikerei kapcsán, de alapjaiban megváltozni senki nem képes.


Ha a párodnak ilyen nők jönnek be akkor érd el Nála,hogy biztasson, dícsérjen, bókoljon, mondd el Neki,hogy Neked erre szükséged van.

Ha ez megtörténik vélhetőleg nagyobb lesz az önbizalmad. Ha mégsem, nem tudsz gyökeresen változni.

Veled van, tehát ilyennek is szeret bizonyára.

2018. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mindig meg szokott dícsérni, azzal nincs baj. Csak én inkább átlagos kinézetű vagyok és nem vagyok kiemelkedően szép mint a baráti társaságában lévő nők.
2018. febr. 24. 10:39
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Valamiért mégis téged választott. Ne akarj más lenni, mint ami vagy!
2018. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Vegyél néhány divatos, csinos ruhát, menj el fodrászhoz, járj el sportolni, keress hobbit magadnak. Szóval szimplán érezd jól magad, mert ha ilyen hülyeségeken agyalsz, akkor a párod előbb-utóbb megunja, hogy ilyen bajdora vagy.
2018. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne azon agyalj milyen nem vagy, arra koncentrálj amivel sikerült elcsábítanod a partnered. Abba legyél magabiztos és céltudatos amivel sikerült rabul ejtened, ne olyan terepen versenyezzél ahol nem nyerhetsz!!!!
2018. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Horj virágos ruhákat, kalapot. Vegyél piros rúzst és tanuld meg a békebeli csábittást. Én mikor megujhódtam nekem bevált.
2018. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Jaj jaj.


#1 Ez nettó nem igaz.


#2 "alapjaiban megváltozni senki nem képes" Szerintem pedig éppen, hogy sok ember képes, akár alapjaiban is megváltozni, ha akar. Érdemleges példa erre egy kemény drog addikt, akinek az abba hagyáshoz teljes addigi rossz mentális funkcióit romba kell döntenie, fel kell függesztenie, majd újrahúznia az alapoktól.


" érd el Nála, hogy biztasson, dícsérjen....mondd el Neki,hogy Neked erre szükséged van"


Tehát úgy érje el a dicsrétet, hogy éreztesse, hogy szüksége van rá. Ebből sok önbizalom nem következik, annál inkább egy energia vámpír életmód.


#4 "Ne akarj más lenni, mint ami vagy!" Ez a leghülyébb tanács, amit női magazinok hasábjain olvashatsz, de úgy általában a mai korszellemet is tükrözi.

Már miért ne akarjak más lenni? És, ha egy kishitű, önbizalom hiányos, frusztrált ember vagyok, akkor miért ne akarhatnék más lenni? Vagy, ha tegyük fel additív vagyok valamitől, akkor se akarjak megváltozni?

Ez a tanács nem, hogy haszontalan, de kifejezetten káros is!! Igen is akarjon minden ember, minden percében jobb, értékesebb lenni, és jobb minőségű életet élni!


#5 "Vegyél néhány divatos, csinos ruhát, menj el fodrászhoz, járj el sportolni, keress hobbit magadnak."

Lefordítva végezz pótcselekvéseket a problémád megoldása helyett, mert az majd eltereli a figyelmed. Nagyon jó tanács.

2018. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
#8 A tanácsom úgy értendő, senki ne akarjon a személyiségétől idegen módon viselkedni. Ha például valaki csendes, visszahúzódó, ne álljon ki a társaság közepére viccet mesélni, vagy táncolni, mert nem fog jól elsülni. Nyilván lehet a személyiségen csiszolni, lehet és kell a hibákon dolgozni, de kibújni a bőrünkből nem.
2018. febr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Linda:).
2018. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!