Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek? Szerintem a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek? Szerintem a nők egy ilyen pasit akarnak aki:céltudatos, van felelősség érzete, felnőttes gondolkodás, tisztelet a másik nem iránt, őszinteség, szeresse a párját úgy ahogy van, támasza legyen az életben, fogadja el és becsülje meg.

Figyelt kérdés
...és ne élje fbn az életét vagyis hogy minden percben posztol képeket magáról hogy mit és kivel csinál.
2014. máj. 20. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
A tapasztalat azt mutatja, hogy ez még önmagában édeskevés.
2014. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
alapvetően ja, de ez sztem unalmas.... humor nagyon fontos szerintem akár ha a többi rovására is megy egy kicsit, hisz egy sráccal akarja magát jól érezni a csaj nem pedig az iskola igazgatójával :D
2014. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem. Javítok: egyes nők...


Nem az összes.

2014. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez mind szep is jo, de akarhogy is mondja az osszes lany hogy a kulso nem szamit (amit amugy a pasik azt hiszik arra mondjak hogy a pasik hogy neznek ki) kozbe magukra mondjak ha nem tartjak szepnek magukat. azaz, ha nincs hozza kulso ugyis mindegy.
2014. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezek a tulajdonságok egy tipikus papucs embert jellemeznek.

Mi rosszfiúk, lesz*rjuk mit gondolnak a nők, bepróbálkozunk, ha lesz belőle valami folytatjuk, ha nem tovább állunk

21F

2014. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ilyen férfi már nincs..mindenkit megmérgez a fb...
2014. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Grielean ***** válasza:
A véleményem az, hogy akármilyen tulajdonságokat is írnál, semmiképp nem lehet minden nő igényeit egy kalap alá venni.
2014. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pontosítva: Szeresse, tisztelje, becsülje! Álljon ki mellette! Ne hazudjon neki, illetve ne hülyítse!!
2014. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ezek azért szerintem elég alap tulajdonságok... és ez nem is papucs dolog. ezen kívül persze vannak még dolgok, amiknek azért örül az ember, és tegyük hozzá, hogy bár itt GYK-n nagyon sokan próbálkoznak, a személyiséget címszavakban leírni egyszerűen nem lehet. felsorolhatunk egy csomó tulajdonságot, ami ilyen vagy olyan mértékben benne van valakiben, és még vonzónak is hangzik, merthogy ez hűdemilyenjó tulajdonság, magas a szociális kívánatosság skálán meg ilyenek, de attól még lehet, hogy az az ember igazából egy csődtömeg, egy kiállhatatlan paraszt, akivel lehetetlenség együtt élni.
2014. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Andrea Henrietta ***** válasza:
Ilyen pasit főleg a komoly, felnőttes, hasonló gondolkodású nők akarnak, lehetőleg minél hosszabb távú kapcsolatra. De a felsoroltak mellett még jópár tulajdonság van ami fontos.
2014. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!