Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek ciki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ciki a szőrős láb?

Figyelt kérdés
Menyire ciki ha férfinak dusabban szőrős a lába nem pedig csak épp hogy szőrős?:S
2010. jún. 8. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
ha egy szőrcsomót akarnék pasinak inkább Chewbaccát választanám bocsii:) najó... csak hülyülök hát a pasiknál ez természetes részemről kicsit undi de nemvárhatom el hogy legyantáztassa...
2010. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mérlenne az xd?
2010. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lánynak ciki ha szőrös, férfinak ciki ha szőrtelen...
2010. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

ha mar kell valasztani a tul szoros es a gyantazatott miegymasozott kozott: egyertelmuen a szoros!!!!! szerintem gusztustalan ha egy fiunak szortelen a laba.

mondjuk ha mar a hata is szoros meg a nyakanal kikunkorodik a begombolt ingbl nehany szal.... az eleg undi.

2010. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem a "vademberes" fiukat.
2010. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Jesus! Elég baj az,hogy ez a kérdés felvetődött benned! Abszolút nem kéne,hogy kérdéses legyen ez a dolog,mert egy férfi lába legyen csak szőrős, az sem baj, ha nagyon. Elég kiábrándító a borotvált láb,de én azt sem szeretem annyira ha alapjáraton kevés szőr van rajta. Kezdem magam egyedül érezni ezzel,lassan én vagyok az egyetlen lány,aki szőrösen szereti a férfit...

18/L

2010. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Őzike láb?
2010. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

egy pasi szerintem akkor férfias, ha szőrös - lábak, alkar, mellkas, has, nemi szervek környéke

28/L

2010. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Egy férfi legyen szőrős!Csak is úgy férfias^^

milyen már,hogy a pasi gyantázná a csajával együtt a lábukatxD

2010. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
egy fiú legyen szőrös! ebbe beletartozik a lába is. ha nagyon szőrös, az sem gond, sőt! az teszi férfiasabbá a lábát. én mindenhol pártolom a szőrt a pasikon. legyen az has, láb, kar, nemiszerv. két hely, ahol még rábólintok a borotválásra, az az arc és a hónalj. de az utóbbi már necces, inkább az is legyen szőrös.
2010. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!