Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi homoszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi homoszexuális mostanában?

Figyelt kérdés
Csak én látom így, vagy ez valamiféle divat lett, hogy valaki bi- vagy homoszexuális?
2011. aug. 13. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem divat:D...mindjárt dobom a pasim, hogy én lezbi lehessek :D
2011. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Nincs több csak többen merik felvállalni.
2011. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
A második hozzászólóval egyetértek.
2011. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
Divat lett b.zinak lenni vagy ha nem is szó szoros értelemben de úgy kinézni mint egy b.zi az mindenképpen pozitív dolog a mai világban.
2011. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
:(
2011. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Divat lett sajnos. Lassan már gáz heterónak lenni.
2011. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Érdekes, mit nem mondjak, sztem csak egyre több melegen kinéző srác lesz legalábbis ha sp meg a hasonló magyar ás világsztárok a példaképek. Bementem ma egy boltba hát alig tudtam rendes egyszínű rövid gatyát találni amin ne strasszok, szivárvány, szakadt vagy ne lenne bu.zis.

Hát mit ne mondja egyes melegek jól néznek ki és néhányan nem is csoda ha utánozzák őket, de hát ha már mindenki úgy néz ki az gáz sztem.


Bár lehet nincs divatérzékem.

2011. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Média. A melegség nem genetika, ez hülyeség. Minden csak nevelés kérdése. Észre lehet venni, hogy mióta a TV-ben egyre több a ribanc/meleg azóta az utcán is. Néhányan lehet, hogy divatból csinálják, de szerintem tudat alatt belenevelik sok emberbe. És nem csak ezt, hanem minden agybutító marhaságot. Ha meg valaki nem akarja, hogy a gyereke meleg/ribanc legyen, az ne vegyen TV-t!
2011. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"A melegség nem genetika"

Hmm ez azért érdekes. nem tudom hogy az e vagy sem. De nem hiszem hogy nevelés kérdése. Azért mert a gyereket minden alkalommal megverem mert csokit eszik, vagy elbeszélgetek vele, hogy milyen rossz dolog ha csokit eszik attól ahogy nő nem fogja kívánni a csokit. Vagy hogy egy srác teljesen heteró, úgy nevelik fel, hogy csak a férfiakkal lehet szexuális kapcsolatot létesíteni ára sem fog szexuálisan egy férfihez vonzódni. Bár érdekes és hosszú és sok ellenszenvet és gyűlöletet keltő kísérlet lenne. Az a baj kis korban nem igazán lehet tudni hogy fiúk vagy lányokhoz fog 100% vonzódni :S

2011. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Javítás!


...attól ahogy nő ugyan úgy fogja kívánni a csokit.....

2011. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!