Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért adnak sokan értelmetlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adnak sokan értelmetlen, sőt bunkó válaszokat egyesek a kamaszok, fiatalok szexuális témájú illetve testükkel kapcsolatos kérdéseire?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon gyakori, hogy ilyen témájú kérdésekre poénosnak szánt, de inkább nevetséges, szánalmas, sokszor pedig igen bunkó válaszokat adnak.


Sok gyerek, kamasz, fiatal itt akar tájékozódni, olyan dolgokról amiket máshol nem tud vagy nem mer megkérdezni.

Nagyon undorító, hogy sokan ezeken poénkodnak, gúnyolódnak.


Igaz, hogy vannak olyan kérdések amiktől megáll az ember esze, de inkább segíteni kellene, hogy ne később már ne kérdezzenek ilyen butaságokat.


Főleg 13-16 éves fiúk, lányok tesznek fel ilyen megdöbbentő kérdéseket és tényleg elég szomorú, hogy ennyire tudatlanok, de ez nem az ő szégyenük, főleg a fiatalabbaknak.


Az a probléma, hogy nincs olyan személy akitől megkérdezhetnék, akivel nyugodtan kötetlenül beszélgethetnének ilyenekről és ezért kényszerülnek az interneten megkérdezni.

Nagyon rossz dolog az amikor a kamaszok egymástól próbálnak tájékozódni, közben mindannyiuk tudása elég hiányos.


Ezért is kellene mindenkinek aki tudna segíteni, hogy normálisan, érthetően megfogalmazzon egy választ.

Aki pedig nem tud normálisan válaszolni, az ne írjon, vagy ő is inkább kérdezzen!



Nem vagyok középkorú anyuka, apuka, hanem egy átlag 22 éves férfi. Ha én tudok így hozzáállni, akkor ti is tudtok!


Nagyon kérek mindenkit, hogy gondolkozzanak el ezeken!


2010. jún. 8. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó, nem vagyunk egyformák.


Babi néni

76/N

2010. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nielindi ***** válasza:

Főleg 13-16 éves fiúk, lányok tesznek fel ilyen megdöbbentő kérdéseket és tényleg elég szomorú, hogy ennyire tudatlanok, de ez nem az ő szégyenük, főleg a fiatalabbaknak.

DE, az ö szégyenük. ebben a korban már mennek a kis barátaik után, akárhogy nevelte apa-anya. ilyenkor már nem lehet nevelni egy gyerket. ha normálisan iskolába járnának, és nem 13-14 évesen csak buliznának, meg f@szt szopogatnának, akkor talán tudnák, h az orális szextöl nem lehet teherbe esni. ez kinek a szégyene lenne, ha nem az övék?!?! meg 14 évesen ne az érdekelje, h 70/C-s melltartot hord meg 12 centi a p*cse. tanulni kellene. meg nem SP-n és a barátok köztön felnöni.

2010. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem unatkoznak,és annyi eszük nincs,hogy elgondolkodjanak egy kérdésen,mert az fárasztó lenne számukra.nem sértegetés képpen írom,de nekem ez jön le az értelmetlen válaszokból.Ők biztosan jól szorakoznak,viszont az oldal szinvonalát rontják.
2010. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De az ő szégyenük. Akinek van egy csöpp esze, az utána tud nézni a neten.


Amúgy legalább a poénos válaszok nem vezetik félre a kérdezőt.

Mert sokan (gondolom nem direkt) olyan barom válaszokat adnak, hogy az vmi hihetetlen...és mivel hihetően, kedvesen adják elő, még többet ártanak vele..

2010. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Úgy látom a 2. válaszoló eléggé félreértett.

Nem vagyok egy begyepesedett, maradi ember, sőt...


Nem arról van szó, hogy ne érdeklődjenek, hogy egyetlen dolguk az iskola legyen.

16 évesen szerintem már belefér ha valakinek barátnője, barátja van és a szex is.

De a lényeg az, hogy ne tudatlanok, ne felkészületlenek legyenek.


A nagyzoló, felvágó, de közben tudatlan, éretlen kamaszokról nekem sincs jó véleményem.

De nagyon sokan nem nagyzolók, csak egyszerűen élettel teli, normális, egészséges fiatalok.


Tehát akkor összefoglalva, kedves 2. válaszoló:

Nem az a baj, hogy ilyen dolgokkal is foglalkoznak, sőt ez természetes.

A tájékozatlanság a baj, ami nagyrészt nem az ő hibájuk, mert szükség lenne legalább egy olyan személyre akivel fesztelenül beszélgethetnének róla.


Remélem így már egyértelmű.

2010. jún. 8. 21:37
 6/9 gabriell88 ***** válasza:

Tudod Sokkal több ilyen gondolkodású ember kellene mint te kedves kérdező, bár igaz h vannak nagyon hm "érdekes" kérdések is.Legtöbbször én is próbálok "normális" válaszokat adni, báár mikor egy kérdést egy oldalon látom vagy hatszor az már dühít, mert addig oké h tudatlan és tájékzódni próbál, de akkor tájékozódjon rendesen és mi előtt feltenné a kérdését olvassa el a többi már feltett kérdést, mert az estek többségében már kérdezték egy párszor, és ehez viszont nem kell túl sok ész..Elég egy két oldalt megnézni hozzá..Sztem a többieknek úgymond ebből lett elegük..és igen néha én sem vagyok kedves a kérdezővel..:S


Angel

2010. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Én mindig poénra veszem / hülyeséget írok ezekre, és csak röhögök rajtuk + magamon is. Ez a lényege a dolognak.


Ha valaki hülyeséget kérdez, olyasmit, amire a google 99999+1 találatot ad, sokkal relevánsabb helyekről, azokat csak sajnálni tudom.


Mint ahogy téged is, mert itt vered a nyálad, kis k*csög :D

2010. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kedves kérdező,

valahol megértem, hogy így gondolod, minden tiszteletem a tied. kérek a türelmedből egy jó nagy adaggal.


viszont most, hogy így kb 2 hete nézegetem ezt az oldalt és megpróbálok jóindulatúan, segítő hozzászólásokat írni... nem egyszerű.

ez alatt a két hét alatt a kérdések nagyon nagy része visszatért, szinte ugyanúgy megfogalmazva, stb.


legyünk már egy kicsit élelmesek és járjunk utána alapvető (szerintem alapvető) dolgoknak!

ez a baj manapság, mindenki azt várja el, hogy a másik majd segít, miközben "magad uram, ha szolgád nincsen" és "segíts magadon, isten is megsegít".


mi lesz akkor, ha elfogynak a segítő szándékú emberek?

ki fog válaszolni a kérdésekre?


naszóval, a magyar ember híres a találékonyságáról. használjuk már a csöppnyi eszünket és próbáljunk gondolkodni!


mindezek után természetesen ott segítek, ahol tudok, jó úttörőnek neveltek :)

2010. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
túl sok az oktalan ember, akinek név nélkül nagy a szája, és itt éli ki, hogy az iskolában csúfolták őket
2010. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!