Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődnétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek, ha a párotok nem akarna bemutatni a szüleinek soha?

Figyelt kérdés

A megsértődés gyerekes és "soha ne mondd, hogy soha". Tudom.


Tegyük fel, hogy a párotok nincs jóban a szüleivel, csak néha találkoznak, ezért nem is akar (még, de lehet, hogy soha) bemutatni nekik.

Mit tesztek? Nem érzitek ez furcsának?

Ha voltatok már hasonló helyzetben akármelyik fél szemszögéből, hogyan reagáltatok, mit tettetek? Mi lett a történet vége?


2018. febr. 28. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz a viszonya velük, akkor meg is értem, hogy nem akar bemutatni, én se akarnám.
2018. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértődnék meg,mert nekem is ilyen a családi hátterem. Alig találkozom a szüleimmel,és ők amúgyis azt mondják,hogy senkit ne mutassak be nekik max ha már 100%,hogy el fog venni. Addig ők nem kíváncsiak senkire még akkor sem ,ha 5 éve járok vele. Amúgy sem olyan társasági emberek akik jól el tudnának beszélgetni akárkivel,szerintem meglehetősen kínos lenne. Még utánam is ritkán érdeklődnek,úgyhogy nem tudom miért kellene bemutatnom a szüleimnek a páromat?

Volt amúgy ebből probléma,volt egy 6 éves kapcsolatom,neki nagyon jó viszonya volt szüleivel,gyakran tartottak bulikat,sütögetést és nagyon haragudott rám,hogy én nem viszem őt haza. Pedig elmondtam neki,hogy az én szüleim nem ilyenek,de ő nem tudta elfogadni,elhinni és hülyeségeket talált ki,hogy biztos utálják őőt meg ilyenek. Sok vitát szült,bár nem emiatt mentünk szét ,de nagyon nagy szerepet játszott a szétválásunkban.

2018. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az 1#- essel teljesen egyetértek.
2018. febr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nekem semmi közöm a saját apámhoz, én se akarok találkozni vele, nemhogy bemutassak neki bárkit, semmi köze nincs hozzá. (mármint apámnak másokhoz)


Szerintem ez nem olyan dolog, amin értelmes ember megsértődik, nem mindegyik rokoni kapcsolat jó.

2018. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben biztos, hogy nem. Sőt meg is köszönném neki, hogy engem kihagy a családi drámából. Amúgy én egy éve vagyok a barátommal még csak nem is láttam a szüleit, ő sem az én szüleimet. És nagyon jól megvagyunk a szülők állandó jelenléte nélkül, pedig egyikünk sincs rosszban a családdal. Majd, ha házasodunk, bemutatjuk egymásnak, addig felesleges.
2018. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha rosszban van a szüleivel, akkor egyáltalán nem zavarna. Miért kéne akkor megismerkednem velük?
2018. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem esne rosszul.Lehet szégyenli a szüleit előtted.De ha egyébként mégis szeretne bemutatni,készítsen fel mire számíts.Esetleg kérdezd meg mire számíthatsz és nyugtasd meg tényleg bevállalod pl alkoholisták akármi.
2018. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En sem terveztem,hogy bemutatom a barátom.Nem tartottam kapcsolatot csak nehany testvérrel.Azt most nem fejtegetnem itt,hogy miért,de elég nyomós ok volt rá.Majd komolyra fordult a kapcsolatunk es ugy voltam vele,jolvan egyszer latja oket max,igy hazavittem bemutattam,de kapcsolatot nem igazan tartom ma se veluk.Férjem megérti,hogy miert allok igy családomhoz,sokat meseltem neki es ö is latta hogy milyenek..
2018. márc. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ez az ok tényleg, nem zavarna. Párom ismeri a szüleimet, én pedig az ő anyukáját. Kölcsönösen jó a viszony, olyannyira hogy ő az én anyukámmal, én meg az ő anyukájával egymás háta mögött szervezkedünk ha meg akarjuk lepni egymást. Viszont az apjával soha nem találkoztam mert csúnyán váltak a szülei és nem is igazán tartja vele a kapcsolatot. Nem bánom, nem is szoktam szóbahozni az embert mert bántja a dolog. Nem mindenkinek adatik meg a teljes család és önzőség lenne ha én ezt személyes sérelemnek érezném és őt hibáztatnám érte.
2018. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!