Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy, hogy féltetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy féltetek bemutatni az új párotokat a családnak, barátoknak?

Figyelt kérdés

Sajnos a családom és a barátaim mióta az eszemet tudom nagy "elvárásokat" támaszt azzal kapcsolatban hogy milyen lányt mutatok be mint aktuális barátnőm.

Bár még csak gyerekcipőben jár valami ami kialakult, pár randi volt, és nem tudom megmagyarázni, hogy mi vonz benne, de van valami ami miatt tényleg izzik a levegő köztünk.

Többször esett már nagyon rosszul, hogy akár a haverok, akár a szüleim is volt hogy "lefikázták" akit bemutattam. (jó, nem ott előtte, hanem később, mikor csak én voltam ott)

Ez akkor is rosszul esett, és azóta folyton ilyen megfelelési kényszer van bennem, hogy nem jöhetek össze akárkivel, hiszen nem tetszene a szüleimnek p,l.

Most először történt olyan, hogy átlátok a lány hibáin, és nem zavar, így hogy már jobban megismertem. (az első pillantásra ahogy megláttam, nem volt szimpatikus)

De ezzel nem volt egyedül, mert eddig soha nem volt olyan barátnőm aki első blikkre tetszett volna. Valahogy mindig később láttam meg bennük a vonzót.

Nem tudom, hogy lesz-e egyáltalán bármi tényleges kapcsolat ebből most, de feszélyez ez a dolog amiket fent írtam.

oké az ember le tudja tojni sokak véleményét...de a saját családja, és a barátaiéval is tegye ugyanezt? Már előre hallom, hogy mi lenne a véleményük. :(



2017. ápr. 17. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A családoddal és a barátaiddal akarod leélni az életed, vagy a szerelmeddel? Semmi közük hozzá, hogy kivel vagy.

Sajnos, ugyan ezt csinálta exem, a családja és az ismerősei miatt hagyott el...

Lehet nem követett el nagy hibát és jobban járt nélkülem, de szerintem undorító az ilyen viselkedés.

Mert nem velük kell élnie, hanem velem kellett volna.

Szóval szarj rájuk.

2017. ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ez teljesen igaz...

tehát ne foglalkozzak semmivel csak csináljam?

biztosan hülyének néznek majd. Oké a haverokat le tudom szerelni. az annyira talán nem is számít. de a család? hogy utána minden alkalommal szánakozó, citromba harapott arccal fogadjanak..:( derogáló.

2017. ápr. 17. 08:21
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Azért fikázzák mert megtehetik, gyenge, befolyásolható ember vagy, ne vedd sértésnek, de ez tény.

Elsősorban neked kell megváltozni és csak aztán keress barátnőt.

2017. ápr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Én csak akkor viszek haza valakit ha már legalább pár hónapja megvan, vagyis biztosabb a dolog. Mondjuk én lány vagyok (vagyis mostmár nő), szóval lehet az más.

De ha ilyen családom lenne akkor lehet csak eljegyzés vagy összeköltözés után láthatnák, akkor már igazán egy szavuk se lehet! (mondjuk elvileg előtte se)

2017. ápr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem soha nem befolyásolt sem a család, sem a barátok. Mondjuk az is igaz, hogy nálunk a család ffi tagjait az sem érdekli, ha felfordulok... A női tagoknak pedig semmi sem jó, amit csinálok (szóval nem csupán a párkeresésben van ez így), megszoktam már a lekicsinylést, a méltatlankodást és az elégedetlenséget minden téren.

A barátnők/barátok közül a legutóbbi választásomnál az egyik csak azután mondta el a véleményét, hogy szakítottunk a csávóval, ami eléggé zavart, hiszen ha a barátom, akkor nem azért a barátom, hogy bólogasson és egyetértsen velem mindenáron. Nyilván támogatnia kell, de a véleményét elmondhatja pro és kontra. Volt, aki elmondta (annak ellenére, hogy nem ismerték a srácot-távkapcsolatról volt szó). Ezt becsülöm.

Nyilván én hozom meg a döntést, hogy kivel vagyok, nekik joguk van véleményt mondani, de a döntést én hozom.

2017. ápr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem. Sosem érdekel t mások véleménye az aktuális barátnőmmel kapcsolatban.


Nekem megfelel -> igen

Én fogok vele élni -> igen


nincs több kérdésem!

2017. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Véleménye bárkinek lehet, szüleidnek, barátoknak. Akár még tanácsot is adhatnak, ha kérsz tőlük. De ne befolyásoljon, hogy nekik tetszik e, szimpatikus e a barátnőd.

Még ha negatív véleménnyel is vannak, neked kell szeretni a barátnődet, nekik meg elfogadni.

2017. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

már tárgytalan a kérdés.

2017. ápr. 17. 19:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért tárgytalan? Szét mentetek?
2017. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!