Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy azért kedvesk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért kedveskednek velem a prostituáltak és jönnek oda hozzám, mert látják rajtam, hogy potenciális kuncsaft vagyok és biztos nincs barátnőm, ha ilyen ocsmány vagyok?

Figyelt kérdés

Velem nagyon sokszor történt meg, hogyha autóval vagyok és épp dugó van, vagy éppen lassan haladok akkor integetnek nekem, vagy megszólítanak. Nyáron történt olyan, hogy vártunk a pirosnál és egy prosti odajött az ablakomhoz egyenesen, hogy szeretném-e vele. De ez a városban is előfordult már, hogy ajánlatot kaptam itt-ott prostiktól.


A másik meg mikor elmentem szórakozóhelyre ott is már többször kaptam ajánlatot különböző nőktől akik egyértelműen prostik voltak. Mármint nem bent a szórakozóhelyen, hanem a város azon részén amely pezseg az éjszakai élettől.


25F


2018. febr. 28. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Mert egyedül vagy, fiatal vagy, férfi vagy és autóval mesz. Minden ilyen férfit leszollitanak.

Vagy szerinted majd akkor tesz ajánlatot amikor a barátnője ott ül mellette?

2018. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon csúnya lennél és reménytelen akkor ők sem mennének oda. Ne alázgasd már magad...
2018. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adhatnál ötleteket, hogy merre kellene járkálnom ilyen ajánlatokért?
2018. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha pozitívan akarod szemlélni, akkor úgy is tekintheted, hogy szimpatikus vagy nekik, barátságos a kisugárzásod. Nem olyannak tűnsz a szemükben, aki megveri vagy kirabolja őket. Minden csak nézőpont kérdése.
2018. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!