Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy már nem tudok rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy már nem tudok rá potenciális ferfiként nézni és bekerült a friend zone-ba?

Figyelt kérdés
Szóval adott egy srác akivel megismerkedtünk. Napokig írogattunk, beszélgettünk, erre ő eltűnt. Rosszul esett mert azért nekem jelentett valamit az a beszélgetés. Mostmár újra keres, de teljesen kiábrándúltam belőle emiatt. Ő akar talizni meg folytatni az ismerkedest, de már nem mozgat a srác. Viszont elég jól nézzki, ezért nem tudom mit kezdjek vele. Be került a friend zone-ba, de most mit csináljak. Haverkodjak vele?
2017. aug. 24. 22:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah hozzáteszem, pont lesz*rt akkor szóval nem volt más nyomos oka amiért nem keresett.
2017. aug. 24. 22:46
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Hagyd a f##zba, ő nem barátkozni akar, te meg többet nem akarsz.


Ja a főkérdésre a válasz: Nem jogos, mert oké, hogy nem úgy nézel rá, de akkor meg ne szórakozz vele, még ha úgy is érzed megbántott az eltűnésével. Ne rabold a kettőtök idejét, mert mindenkinek véges az vala.

2017. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Aki lesz a r annak nem vagyok fontos.. nem foglalkoznék vele.
2017. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

"teljesen kiábrándúltam belőle "


"Viszont elég jól nézzki"


Bántja az egódat,de szexelnél vele.

2017. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4: igen, nekem is ez jött le belőle. :D


am mit csinálj? Nekem ebédet, mer mért ne? :P

2017. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha egy kevés tartás van benned, akármilyen jól is néz ki,hagyod a faxba.
2017. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A legrosszabb ***** válasza:
10%

"Viszont elég jól néz ki..."


A lényeg! A LÉNYEG!!!!!!

2017. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy mit csinálj? Tanulj meg magyarul.
2017. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Szóval lesz*rt, de jól néz ki? Hát, akármilyen jól néz ki, szerintem ne haverkodj olyannal, aki egyszer már lesz*rt.
2017. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy ha annyira sokat jelentenek nektek a férfiak (ez most minden lányhoz szól) akkor ti miért nem tesztek annyi, minimális erőfeszítést, hogy keresitek azt akivel össze akartok jönni?

Nem csoda, ha a férfiak hagynak titeket a francba. Tapasztalatom alapján pont ti vagytok akik köszönés nélkül eltűntök állandóan és, ha nem keres titeket állandóan a másik akkor észre sem vennétek, ha meghalna.

2017. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!