Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám mindig koravénnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyám mindig koravénnek nevez, és nem tudom, hogy hogy beszéljek erről vele. Tippek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok "divatmajom", nincs barátom se, egészen normálisan viselkedek, jól tanulok... De elegem van, hogy az anyámnál az is k*váskodás, ha már egy melltartól is felveszek. Érettebb vagyok mint a korom, de akkorsem egy utcasarki k*va. Mindent be akar folyásolni az életemben, főleg olyanokat is, ami totál magánügy... Nem tudom h erről h tudnák vele beszélni...
2010. jún. 8. 21:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja 13/L
2010. jún. 8. 21:54
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát beszélj vele szerintem nyíltan, elvégre mégiscsak ő szült meg, csak megérti, nem? 13F
2010. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Őszintén. Anyukádnak Te még mindig az Ő kicsi lánykája vagy.
2010. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na ja, csak attól félek, mi van ha lesz egy barátom. Bele se merek gondolni...
2010. jún. 8. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg előbb apukáddal beszélj erről, aztán ketten hátha könnyebb. Ha barátod lesz, azt is meg kell értenie, hát ő is csak volt ilyen idős... első voltam
2010. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kösz :)
2010. jún. 8. 22:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a helyzetben voltam. Aztán egyszer leültem őszintén beszélgetni vele, elmagyaráztam, hogy hogy érzek, mit gondlok. Azóta javult a helyzet, de el kell fogadnod, hogy neki az ő kislánya maradsz. :)
2010. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mond meg anyukádnak, hogy az ilyen szülők szoktak a legeslegrosszabbul járni, mikor a gyerekük a lázadó korszakába lép.


Kérd meg, hogy adjon egy kis mozgásteret, mert már nem a 6 éves kislánya vagy, akit neki kell öltöztetnie.


20F

2010. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

22:30


Jah, az én anyám is ezzel szúrta el...

Semmit sem mondok el neki.


18/L

2010. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!