Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb lány 18 évesen simán összejönne/vonzónak tartja a 25-30 éves férfiakat, ám 25-30 évesen ugyanez a nő már nevetségesnek tartja a 18 éves fiúkat?

Figyelt kérdés

Nem kettős mérce ez?

Amúgy nem kell megsértődni a kérdésen, nem támadásnak szánom, és racionális érveket szeretnék.



2018. febr. 28. 17:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Tehat fiatalon is az idosebbre bukik,majd te csodalkozol azon,hogy idosebben miert nem akar fiatalt?


Hol itt a logika?

2018. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%

Azt tudjátok, hogy miért dugna minden férfi (15-65 év között) a 18-25 éves nőkkel leginkább? Mert a nők akkor a legvonzóbbak. Attól függetlenül hogy utána is lehetnek még vonzóak. De saját magukhoz képest egész életükben kb akkor a legvonzóbbak a férfiak számára. (Nem, nem érdekel milyen jól érzed magad a bőrödben 30 vagy 50 évesen. Akkor is olyan 18-25 körül voltál a férfiak számára a legvonzóbb. Legszívesebben akkor vettek volna el és csináltak volna veled gyereket (nem, nem feltétlenül a veled egykorú srácok))


Amúgy ez annyira álságos vagy buta (ne haragudj), hogy racionális érveket keresel. Mintha a párzás, szaporodás ösztönében lenne bármi racionális. Nincs benne. Nem kell benne józan észt keresni, pláne az érzelmek és ösztönök fűtötte emberek viselkedésében (amiket most jó dologként hozok fel, nem rosszként).


A 18 éves srácnak a legtöbb esélye a 14-17 éves csajoknál, a 25-30 éves nőnek meg a 30-40-es férfinál van.

2018. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ott a logika, hogy ha egyik alkalommal nem tartja gondnak a 7-12 éves korkülönbséget, akkor másik alkalommal miért tartja annak, és hivatkozik arra, hogy "hát, ez nekem túl nagy korkülönbség"?
2018. febr. 28. 17:57
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

Mert fiatalon is az idosebb kellett, akkor idosebben , mikor eszben /felfogasban/vagyakban,mint csaladalapitas es komoly tervek egy tarsal, ahhoz nem egy eppen kijon a tini korbol valo fiut fog valasztani.

De azt hittem,hogy ezt nem kell magyarazni.

2018. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%

Lehet hülyeséget írok, de szerintem ennek az az oka, hogy a 25-30 éves férfiak már dolgoznak, tehát tudják vinni a 18 éveseket mindenhova. Éretten gondolkoznak, (persze nem mindegyik, de a legtöbben már igen), van tapasztalatuk, tudják a 18 éveseket tanítgatni az életre.

Ellenben egy 25-30 éves nő már a legtöbbször a családalapításon gondolkozik, dolgozik, és méginkább érett férfire vágyik. Egy 18 éves fiú még tanul, a szüleivel lakik, és komolytalan. Egy nőnek pedig nem igen van kedve mindig fizetni a közös programokat, a fiú szülei pedig a saját fizetésükből nem a kisfiuk romantikázását fogják fizetni.

2018. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%

Azért, mert egy nő alapból azt szereti ha a férfi az idősebb. Ha egy fiatal sráccal nem tud mit kezdeni 18 évesen, akkor 25 évesen pláne nem fog tudni, de miért is tudna? Egy 25-30 éves nő már családot szeretne, gyereket, amire a 18 fiúka nem alkalmas. Viszont a 25-30-as pasik még nem mindig akarnak gyereket, családot és egymásra találnak a fiatalabb lányokkal.

A helyzet az, hogy nincs itt semmiféle kettős mérce, nekem is mindig az 5-10 évvel idősebb pasik jöttek be, húsz évesen, és most, negyven évesen is. Az lenne logikai bukfenc ha úgy lenne ahogy te képzeled.

2018. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

Én nem tartom nevetségesnek a 18-20 éves fiúkat.Nem kell ennyire kisarkítani a dolgokat.

25/L

2018. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
19%

3.

Értem. Mert a férfiak és a nők nem egyformák.


Egy 18 éves lány és egy 25-30 éves férfi kapcsolatából potenciálisan lehet gyerek. (És lett is mindig, az utóbbi pár évtizedet nem számítva, amikor most rohadt gyorsan megváltoztak a dolgok). Egy termékeny, szüléshez pont jó korban lévő nő és egy anyagilag már esélyesen befutott, pályája csúcsán lévő férfi.


Ellenben mit kap a természet egy 18 éves fiútól és egy 30-as nőtől? Egy srácot, aki nem tudja magát sem eltartani, nem hogy beszállni egy gyerek nevelésébe és egy nőt, aki a gyermekvállalásra való képessége idejének már túl van a felén. Ebből a párosításból én nem építenék társadalmat.

2018. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Értsétek meg, hogy ma már az utóbbi pár évtizedben nem gyerekvállalásban, családalapításban gondolkodunk feltétlenül, de az az előtti pár millió évben meg igen.
2018. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
9.azert meg manapsag is sok ember gondolkozik benne. :D
2018. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!