Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, az emberek szemében mennyire tűnik nevetségesnek ha a lány tíz centivel magasabb a fiúnál?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, kapnék ezért rosszindulatú megjegyzéseket? Elsősorban lányok véleményére lennék kiváncsi, Titeket mennyire zavarna ha a párotok alacsonyabb lenne? Én 168 vagyok, a kiszemelt pedig 178. Azt tudom hogy Őt személy szerint nem zavarja, de azt sem szeretném hogy rosszindulatú megjegyzéseket kapjunk és e-miatt Ő rosszuzl érezze magát :S Persze nyilván engem is rosszul érintene. Kézenfogva például még nem mentünk az utcán, úgy jobban kiderülne... :D

A lényeg hogy mi erről a véleményetek?


22F

Előre is köszönöm a válaszokat


2011. jún. 27. 12:52
1 2
 1/20 ediZeJ ***** válasza:
Én csak annyit mondok, hogy ne másoknak akarjatok megfelelni, hanem magatoknak btw nem gáz az a 10 centi... 19/F
2011. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
rosszindulatú emberek mindig vannak de ne zavarjon titeket
2011. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Jó esetben (hacsak nem dísznek tartod a barátnőd) egy kapcsolat össz.idejének a 10%-át sem töltitek utcán sétálva.

Fekve meg nem mindegy?

34/F

2011. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, hogy ki milyennek látja. Engem zavarna. A barátom kb 7-9 cm-el magasabb, de még ez is zavar. (De azért nagyon szeretem.) :)

20/L

2011. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

1. Lesznek, akik furcsán néznek majd rátok.

2. Ez téged miért érdekel? Nehogy már mások véleménye számítson, hogy jársz-e valakivel vagy sem! A kérdés csak az, hogy te le tudod-e rázni magadról néhány tahó véleményét. Én drukkolok nektek! :)

2011. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Magatokkal foglalkozz és ne mások véleményével..
2011. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a válaszokat aki eddig válaszolt.

Utolsónak valószínűleg igaza lehet, ha a "barátnőmet" nem zavarja, pedig ő a magasabb, engem miért kellene hogy zavarjon... Amitől félek az egy bevásárlásnál, vagy utcán, szórakozóhelyen étteremben... bárhol a furcsa pillantások :S

Igazából a kérdés erre vonatkozott, hogy Ti megnéztek-e egy ilyen párt, vagy nem annyira feltűnő?

Tényleg magamban kell ezt lerendeznem, mert amúgy semmi probléma, nagyon aranyos, jól elvagyunk, jókat dumálunk stb, minden szempontból megfelel, nem mellesleg gyönyörű lány.

Köszönöm a bátorítást, azért szívesen olvasok továbi véleményeket is.

2011. jún. 27. 13:12
 8/20 anonim ***** válasza:
Én nem néznék meg ezért egy párt az utcán, vagy akárhol. :)
2011. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Elég nagy baromság lenne 10 centi miatt szakítani..
2011. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Még ami eszembe jutott, esetleg olyanok válaszaira is nagyon kíváncsi lennék, akik hasonló helyzetben vannak, van ilyen konkrét tapasztalatuk hogy mik a reakciók...

Igazából a "furcsa pillantás" zavar, mert az ember elkezd agyalni rajta hogy na ez most mit gondolhat :S Hogy én kevés vagyok a lányhoz vagy mi? :S

Mondjuk ha ezt gondolom akkor tényleg az is leszek, szóval ezt sürgősen le kell rendeznem magamban mielőtt még a lány megijedne :D Nyilván az tetszett neki hogy oda mertem menni hozzá határozottan, és a legkevésbé sem érdekelte milyen magas vagyok...

Ez tiszta pszichológia :D Igyekszem lerendezni magamban a dolgot :D Még ugye annyi van benne hogy a pasi azért szereti magát pasinak érezni termetre is a lány mellett... Mondjuk ennek is ellentmond hogy mégis odamentem hozzá :D Nyilván ez sem volt véletlen.

Ha összetartozunk úgyis együtt leszünk remélem.

2011. jún. 27. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!