Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebook chat-es kérdés: ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook chat-es kérdés: ti ha kikapcsoljátok a chatet, akkor is van ott olyan személy, akivel max egyszer beszéltetek, azt sem mostanában?

Figyelt kérdés
Itt ezidáig nálam a régebbi ismerősök voltak, vagy akikkel azért tartom a kapcsolatot. Mi az oka, hogy egy illető mégis itt van kb mindig, kikapcsolva is?

2018. febr. 28. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha buzerálnak/"javítanak" valamit az oldalon, nekem is összekeverednek, aztán pár hét után visszaáll. Semmi jelentőssége nincs.
2018. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, észreveszem ezeket a "buzerálásokat én is. De most nem erről van szó, mert ez már 3-4 hónapja így van.. :D

Ő az egyetlen állandó személy, akivel nem beszélek és mégis ott van előttem MINDIG.( értsd akkor is, ha kikapcsolom a chatet az emberek elől, vmiért bedobta a releváns személyek közé is) Innen tűnt fel.

2018. márc. 1. 19:27
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy ideig kikerült, és most megint ott van egy ideje. Benyomom a chatet, akkor is ott van kb mindig látom.. Nem is beszéltünk szinte semmit soha, és mégis mindig látom.


Szóval tényleg érdekelne, ez miért van. :)

2018. márc. 21. 18:35
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy hasonló érdekesség volt egyébként: egy régi ismerősöm, akivel szintén nem beszélek semmit (gondolom véletlenül) megjelölt egy képemen- tehát a képeimet nézegette. Ekkor én is megnéztem a profilját, hogy mi van, és azóta őt is sokszor elém tolja.


Szóval feltételezem, kell azért némi közös tevékenység/kölcsönösség a fb-n, hogy ennyire elém toljon állandóan valakit, -látszólag- 0 interakcióval.


Magyarul arra gondolok, hogy ő is foglalkozik velem, és én is, még ha nem is adjuk gyakorlati jelét, csak pl egy rákeresést a másik profiljára. (De önmagában még ez is kevés ehhez, komolyan :D )

2018. márc. 21. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!