Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan élvezhetném a szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élvezhetném a szexet ha soha nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
Szex lényege az orgazmus. Ráadásul a ferfiak ebben szerencsésebbek mert ők mindig elmennek erőlködés nélkül . Nekem viszont a sima csiklo orgazmus is nehézséget okoz nagyon ritkán jön össze de legtöbbször az sem. Hüvelyi orgazmusom soha nem volt. Rengeteg barátnőm mondta hogy ő úgy is élvezi a szexet hogy nincs orgazmusa. Nekem ez hihetetlen, hogy lehet úgy élvezni a szexet hogy nincs orgazmus? Szex lényege az orgazmus nem? Nekem kezd elmenni a kedvem az egész szextől hogy míg a párom amikor volt állandóan elment én meg feküdtem le aludni orgazmus nélkül. Mi értelme akkor szexelni ha soha nincs orgazmusom vagy ha van is nagyon ritkán egy csiklo orgazmus míg a ferfiak mindig élvezik a szexet

2018. febr. 28. 23:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
A szex lényege nem az orgazmus, az egy kellemes plusz, a barátnőidnek igaza van. Szeretted egyáltalán a barátodat/baráraidat? Vagy csak nagyon rágörcsölsz erre a dologra.
2018. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nem az a lényeg. Nincs mindig orgazmusom, ha szexelek a párommal. Nekem is tud úgy jó lenni, hogy nem élvezek el.

És megnyugtatlak, nem minden pasinak és nem mindig olyan könnyű elélveznie. Ennek is biztosan meg vannak az okai.

Én javaslom, hogy ismerd meg a tested, fedezd fel a reakcióidat, hogy tudd, mi az, amitől neked is orgazmusod lehet - de talán az is előfordulhat, hogy nem voltak jók eddig a partnereid.

2018. febr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pont azért feküdtem le a barátommal (akit szerettem) mert ki akartam elégülni de az nem igazán jött így nem is élveztem az együttlétet. Rossz volt látni hogy ő mindig elélvez de én szinte soha. Egy kezemen megtudom számolni hányszor élveztem el. Nekem úgy nem tetszik a szex értelmetlen hogy nincs orgazmus. Fordítva a férfiaknak sem tetszene ha nem lenne orgazmusok és úgy fekszenek le aludni...
2018. febr. 28. 23:51
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Már hogyne az orgazmus lenne a lényeg? Vagy az csak a srácoknak lehet lényeg? Én elmondanám a helyedben a barátodnak, hogy erőltesse meg magát, mert nem csak neki van joga élvezni a szexet. És nem, nagyon nem az a jó a szexben, hogy ki-be járkál bennem egy rúd, hanem a kielégülés.
2018. márc. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Marpedig nem az orgazmus a fo cel, most komolyan, te az egesz izgatast nem erzed kellemesnek, csak azt a par masodpercet? minek a csok, simogatas, oleles ilyen alapin, attol se lesz orgazmusod, megis kellemes. Nem tudom, szerintem is pszihes oka lehet, nekem pl az is jo erzes, ha a paromat elegitem ki, pedig gyakorlatilag abban nekem semmi elvezet sincs.
2018. márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A simogatás is izgató persze meg a csók de én lógva maradok míg ő elelvez és alszik. Nálam meg azt értr el hogy a semmire izgultam fel és később oldhatom meg magamnak. Minek kezdjek bele ha csak felizgat a semmire és nem elégülök ki?
2018. márc. 1. 00:09
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
De kellemesnek érzem, de nyilván azért izgulok fel, hogy utána orgazmusom legyen. A páromat szívesen kielégítem én is, de ennek is kölcsönösnek kell lennie. Szerinted nem röhejes a gondolat, hogy egy kapcsolatban élő nőnek maximum magától van orgazmusa? (Bár gondolom mivel neked ez jó, szerinted nem. Szerintem meg igen, vicces belegondolni.)
2018. márc. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

Tehát neked saját magadnak is nehézséget okoz, de a fiú oldja meg... kicsit irreálisan hangzik, nem?

Férfiként is van az a nő, akivel annyira rossz a szex, hogy akkor már inkább egyedül vagy. És nem, nem csak a férfi hibája, ha rossz a szex. Tudtad?

2018. márc. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Saját magamnak csinalom az nem okoz nehézséget csak amikor ő csinálta
2018. márc. 1. 00:44
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

Ezt a problémát meg kell beszélni a partnereddel! A szex célja igenis az orgazmus(ok) elérése főként...!

Ugyanis az orgazmus nagyon is hasznos a szervezetünknek, lelki állapotunknak.

Nekem iszonyatosan jól tud esni, egy stresszes nap után egy sorozatos orgazmus...

És, ha nagy ritkán "lemarad" hát erőteljesen hiányérzetem van, ami amellett, hogy lelkileg sem dob fel, még fizikai tüneteket is produkál...

pl.: ugyanolyan nedves vagyok még szex után 20 perccel is, mint mondjuk közben, lüktet a hüvelyem és nem az orgazmustól, hanem annak hiányától, érzékeny lesz a csiklóm, meg kicsit meg is duzzad...és akkor menjek szundizni, így? Hát köszi nem...:D


Kicsit hasonló ez az anális szexhez...azt is lehet csak önmagában élvezni, mert el lehet menni úgy is, ezt tanúsíthatom, de azért ha van közben egy kis segédeszköz a punciban, plusz izgatva van a csikló, na azzzzz, igazán komplex orgazmust ad, és utána tuti, hogy mosolyogva alszol el...:)


Írtad, hogy ha magadnak csinálod, akkor nincs gond. Midet izgatod ilyenkor? Csak a csiklódat? Ha igen, akkor kezd el gyakorolni a hüvelyit is. Egy vibrátor ebben nagy segítség lehet...ki tudod tapasztalni milyen pózban, milyen intenzív mozgatással éred el a hatást. Nekem pl oldalt fekve, gyors mozgással esik jól...ha így csinálod és hirtelen abbahagyod, akkor érezni fogod, hogy lüktet a hüvelyed...ilyenkor már nem vagy messze, folytasd! És jönni fog az érzés! Minél jobban tudod, hogy mi, hogy esik neked jól, annál ügyesebben tudod irányítani majd a párod, ha szükséges! A férfiak nagy része egyébként ért a testbeszédből, ha érezteted, hogy neked ez most nagyon jó, de akár ki is mondhatod, ez is csak egy plusz, ami a párodat is jobban felpörgeti.


Próbáljátok ki a lovagló pózt úgy, hogy ráülsz, de a párod is ül, te mögé kulcsolod a lábaidat és a nyakába kapaszkodva előre-hátra ringatózol. Ebben a pózban elég mélyen van benned, de te diktálod a tempót, és ahogy közeledik a csúcspontod úgy fogsz egyre gyorsabban mozogni...

A lényeg, hogy a párod "tartson ki", aztán lehet őt is kényeztetni...:)


Ha pedig nem sikerül szex közben elélvezni, akkor se hagyjon úgy...! Van neki keze meg nyelve! Használja (lehetőleg mind a két "eszközt") :)))))))

2018. márc. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!