Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy 1 pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy 1 pasi borotválja ott lent?

Figyelt kérdés
Fanszőrzetre gondolok
2010. jún. 8. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze..én jobban szeretem azt..:) L/21
2010. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy még igen.
2010. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
persze, hogy normális, de az is ha nem. nagyon tud szúrni utána...
2010. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én barátom borotválja. az előző nem..

sztem borotválva jobb, esztétikusabb.

2010. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1-2szer megcsináltam, de olyan írtó kényelmetlen volt! Inkább kisollóval ritkítom, de többet tuti nem borotválom. Nem túl esztétikus a sok kis piros pötty, no meg a szúrós borosta.
2010. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem jobb, ha borotválja. a barátom is csinálja és el sem tudnám képzelni szőrösen :D én is borotválom persze, már a legelső szőrszálak óta, mert ha nem teszem és eldurvul, akkor nem érzem magam tisztának és szinte magatól frászt kapok :) ezenkívül, ha csupasz egy fiúnak, az ÁLLÍTÓLAG optikailag nagyítja :D
2010. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
normális már manapság, de szerintem leborotválva olyan, mintha egy meztelencsiga lógna ott... szóval fölöslegesnek tartom. én lány vagyok, és én borotválom, szóval nem vagyok ilyen régimódi, csak egyszerűen egy pasi ne legyen már szőrtelen. az olyan nőies.
2010. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
előzőhöz: szerintem higiénikus ha ott szőrtelen, egyébkén máshol ne! én pl imádom simogatni a barátom lábán és a hasán a szőrt :D
2010. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egy férfi ne borotválja magát mer nőies?:D lool:D akk aszondod hogy egy csupasz f4sz nőies?:D
2010. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem normális, én szeretem a csupasz csiguszt :) meg hát én is borotválom,akkor ő miért ne? és sokkal ápoltabbnak néz ki... Amúgy énis a szőrös pasikért vagyok oda, pasim is wááá olyan szőrmók :)
2010. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!