Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy elvaras, h jovobeli nom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvaras, h jovobeli nom is minimum 200at keressen?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 16:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát az ma már nem nagy kihívás.
2018. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem kellene egy diplomás, elhivatott egészségügyi dolgozó pl., mert nem keres annyit?

Kórházban dolgozó, pályakezdő pszichológus vagyok, és én sem keresek annyit.

2018. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedagógusként én sem keresek annyit, bár nem sokkal kevesebbet. És elégedett vagyok az életemmel így, a magam részéről szívesen ismerkednék egy másik tanárral, nem zavarna, hogy férfi létére mondjuk 180-at visz haza, ha amúgy meg egy intelligens, elhivatott férfi.
2018. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én ügyvédjelöltként 130-at viszek haza még jó pár évig, és abszolút nem bánnám, ha egy szintén jelöltként dolgozó, 130-at kereső férfi lenne a párom.
2018. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#12-es: Titokban magánozni kell, úgy azért már nem hiszem, hogy 200 alatt megúsznád :)


32F

2018. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
13as ezt ugy erted, h egy ferfinak alapvetoen kell(ene) hazavinnie?
2018. márc. 9. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!