Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma a barátomnál alszom de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a barátomnál alszom de nem hoztam magammal másik bugyit. Ha anélkül alszom azt látni? Mit csináljak? Világos a pizsim 19/L

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 20:52
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
De én kiszoktam menni pisilni 3x is
2018. márc. 2. 22:00
 12/33 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csinálj belőle problémát. Nem hinném, hogy annyira látszódna, max. ha vékonyabb, áttetszőbb a pizsid anyaga, de szerintem akkor sem látszódik sokminden, max. hogy nincsen rajtad bugyi (pl. nem látszik a körvonala, hogy még van a pizsi alatt valami), de a "lényeg" nem hinném, hogy átlátszik.

Max. csak akkor öltözz át, ha tudod, hogy már nem mászkálsz a lakásban és nem látnak a szülei. A barátod miatt meg nem hinném, hogy aggódnod kellene, igazából nem változtat semmin. Ha akarjátok, hogy történjen egy-két dolog, akkor fog és akkor úgyis tök mindegy, mert a ruha lekerül. Ha pedig nem akartok semmit, akkor meg nem fog történni semmi (függetlenül attól, hogy van-e rajtad bugyi vagy sincs) és mondom nem hinném, hogy nagyon sok minden látszódna a pizsin keresztül.

Max. még az egy lehetőség, hogy abban az egy bugyiban alszol, ami rajtad van, ami nyilván nem a leghigiénikusabb, de ha másnap úgyis hazamész reggel/délelőtt és megfürdesz, átöltözöl, akkor azért egy alkalom még nem a világvége.

2018. márc. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
84%

Most ezzel a kamu kérdéssel mit akartál elérni?

Nyilván sokan elhiszik hogy este 10-kor a barátodnál gyakorira irogatsz.

Ilyet egy normális ember nem tesz ki ide..

2018. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Nála vagyok :d

Fürdik

2018. márc. 2. 22:20
 15/33 anonim ***** válasza:
66%
Egy órája fürdik. Hihető :)
2018. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Most fürdik. Amikor kiírtam filmeztünk de engem nem erdekelt a film
2018. márc. 2. 22:27
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Aha :D És inkább kiírod hogy nincs rajtad bugyi hogy a sok kanosnak kedvezz.
2018. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Privikre sem valaszolok :D
2018. márc. 2. 22:34
 19/33 anonim ***** válasza:
85%

Egy óra múlva is itt fogsz irogatni, akkor azt fogod mondani,hogy elaludt a barátod és te nem tudsz aludni...

Hagyjuk már. Gáz vagy nagyon. Ha valaki a barátjánál van akkor mellette ülve nem telefont nyomkod mert az az igazi kreténség... De ha ez igaz akkor szuper kapcsolat lehet ha ő filmet néz,te meg gyakorizol. Legközelebb maradj otthon

2018. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
88%
Ha már ott vagy,akkor mi értelme a kérdésnek? Ott vagy,bugyid nincs, a pizsamád világos,most már mindegy.
2018. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!