Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet ha valentin napra vennék olyan medált ami két félbetört szív és az eggyik fele a barátomnál a másik meg nállam lenne? Fiúk ti örülnétek egy iylen ajándéknak? 16/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok de sztem jó ötlet!! A volt barátomtól én is ilyet kaptam :)
2010. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése, fiúja válogatja. Van, akinek túl giccses, van akinek sablon, van, akinek nyálas, van, aki borzasztóan örülne, van, akinek nagyon örömet okozna. Ötletnek, mint olyan, technikailag szerintem teljesen jó, azt már, hogy hogy fogadná, Te kell eldöntsd. De én tudom ajánlani, szerintem jó ötlet.
2010. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó alapötlet, de nem elég egyedi. Ha én ezt akarnám adni, én például biztosan fából, csontból, vagy valamilyen kőből csinálnám. Az egyedibb, és aligha van belőle két egyforma. Akár monogram, vagy becenév is mehet bele. Én tutira ezt tenném, ha ez lenne az ajándék, mint alapötlet.


De én romantikus alkat vagyok...:)


20/F

2010. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem meg a barátomnak is ilyen lóg a nyakába bár nem valentin napra kapta ...hanem csak ugy...1 és sose vesszük le 18L
2010. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki :)


15/F

2010. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok hol lehet ilyet kapni? Sehol nem találok ilyet:(
2010. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen én is azt vettem tavaly a páromnak, és nagyon örült neki! Szerintem ez egy nagyon jó ötlet!!


Itt tudok javasolni is egy pár medált!! De ez csak medál.. A nyakláncot külön kell megvenni.. :)


[link]


[link]


[link]


Üdv.: 18/L

2010. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!