Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csalt meg a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalt meg a barátnőm?

Figyelt kérdés
...ha minden rendben volt köztünk. (S ő jó csaj sokan akarják.) Többször is megcsalt. Mondták is nekem , hogy látták más pasival , de én nem hittem el, de mikor már többen is mondták meg el is járkált otthonról,már elég gyanús volt nekem is. Egy nap megnéztem a telefonján a Facebookját (amibe be volt lépve) és hát egy két pasival írogatott huncut dolgokról. Aztán én kérdőre vontam ,hogy hogy gondolta ezt,most lebukott, én pénzelem meg minden. Erre ő sírt és azt mondta hogy csak engem szeret és bocsássák meg neki, nagyon megbánta már , többször nem fog előfordulni, nem tudja hogy történhetett , egyszerűen elgyengült annyira nyomultak rá.

2018. márc. 3. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Hazudik. Azért mert nem képes szembe nézni magával. Ki akarná felvállalni hogy egy mocsok?
2018. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF :DDDDDDD
2018. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Ne aggódj, itt mindig lesznek olyanok, akik készségesen elmagyarázzák neked, miért a te hibád...
2018. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De egyébként olyan aranyos, csendes lány, nem az a r#bancos kise néztem volna belőle
2018. márc. 3. 21:09
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Mert hazudik magának. Az a kisebbik gond, amit tőled kap, amit majd magától ha ráeszmél.. na az durva lesz. Ha eljön egyáltalán ez a nap. Bár jobb esetben eljön.
2018. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként az is kiderült hogy az előző pasiját is csalta már meg.
2018. márc. 3. 21:15
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Kamu.

Ha nem nagyon naiv vagy.

2018. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"én pénzelem meg minden."


Ezt fontos volt leírni gondolom, hogy teljes mértékben te legyél az ártatlan bárány. Sajnállak, oké. Ha ezt tette, és fáj neked, akkor szakíts, és keress olyat, akit pénzelned sem kell és még hűséges is.

2018. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hagy ott a fenébe. Vannak normális, hűséges nők is. Majd egyszer úgyis találsz.
2018. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha van méltóságod pénzelni, akkor viseld el, hogy ő egy k...úrva, te pedig egy sugardaddy. Csak ez nincs kimondva így.

Addig vesz hülyére amíg skálázod neki a casht.


Gratulálok...


Tudod nekem fontosabb lenne a méltóságom, mint pénzelni a repedést. Ami csak tovább szakad.

Ne a pénz miatt szeressen a csaj, hanem a pénzből kiépített izgalmas férfi jellemedért szeressen.

2018. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!