Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy agyam vissza a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy agyam vissza a páromnak hogy meg csalt?

Figyelt kérdés
Egyik este munkából mentem haza s hangos kiáltásokkal lettem figyelmes csendesen be lopott am a házakba s be néztem a háló szobámban es azt vettem észre hogy édes apukám szeretkezik a feleségemmel ez nagyon rosszul eset nem mondtam el nekik hogy láttam az eseményeket de vissza szeretnem adni mind a kettőnek kérlek titeket adhatok otleteket
2014. márc. 6. 10:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Minek akarsz lesüllyedni erre a szintre? Nem fogsz vele semmit elérni. Nagyobb büntetés nekik, ha ott hagyod őket, és soha többé egyikkel sem beszélsz. Minek pazarold arra az energiád, hogy bosszút állj? Ezek az emberek még azt sem érdemlik meg, hogy foglalkozz velük...
2014. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A feleséged anyja jó nő?
2014. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
például megtanulhatnád tagolni a mondatokat a mondatok közé pontokat tenni és vesszőket tenni a megfelelő helyekere különben csak olyan lesz az egész irományod mintha kihányták volna mint ahogy most én is írok ugye milyen zavaró
2014. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez miatt nem akarok a feleségemmel szakítani csak vissza akarom adni azt az érzés amit ok adtak nekem valami tipp ??
2014. márc. 6. 10:31
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég az erkölcsi fölény? Mondjuk én ezek után tuti nem állnék szóba soha többet egyikőjükkel sem, aztán apád majd foghatja a fejét, hogy elmarta maga mellől a gyerekét egy p*n@ miatt.
2014. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem akarsz a feleségeddel szakítani ezután?:DDDD Úristen, akkor meg is érdemled ezt az egészet!!!!
2014. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után te még vele akarsz maradni? Tudod, elég iq hiányos dolog valakivel együtt maradni, csak azért, hogy szenvedjen. Neked is vannak ám hajlamaid. Feltartott fejjel sétálj ki ebből a két kapcsolatból (feleség-férj, apa-fia), ezzel nyersz a legtöbbet, mert még mindig te leszel a jó, aki áldozattá válsz, de ha csinálsz valamit, akkor lesüllyedsz a szintjükre.
2014. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Agyad? Úgy látom az neked nincs...
2014. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kamu
2014. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
F A K E
2014. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!