Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi okozhatja, hogy távkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozhatja, hogy távkapcsolatban az elválás után erős, ólmos fáradtság telepszik mindkettőnkre?

Figyelt kérdés

Minden találkozást, együttlétet ez követ szinte azonnal, ami eltart órákig, és nincs összefüggésben az alvással, a pihenéssel.

Másfél éve vagyunk együtt, és ez a jelenség is nagyjából azóta 'létezik', s mindegy az is, mennyi időt töltünk együtt - sosem jelentkezik addig, amíg búcsút nem intünk.

Ti tapasztaltatok már ilyet?


2018. márc. 4. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Kész rejtély ...
2018. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Energiavámpírok vagytok, és elszívjátok egymás csakráját.
2018. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Már csak rája van?

31/f

2018. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. Igen, mert el lett szívva minden más.
2018. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor megnyugodhatsz kérdező. Ha igaz, amit négyes mond, más nem fekszik rája.

31/f

2018. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyíkemberek
2018. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van. Sőt, tovább megyek, nem órákig tart, hanem napokig. Nem tudom mivel magyarázni. Az energiaelszívást nem tartom valószínűnek, mert akkor aki normál kapcsolatban él elég szarul lehet... :D

Én a hianyerzetnek tudom be a dolgot. Mert az is tény, hogy amikor elválunk, akkor a kedvem is napokig nagyon rossz...

2018. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az együttlétek alatt intenzívek vagytok, felpörögtök, a fáradtság pedig azután jön ki rajtatok amikor elváltok. Itt nem csak a szexuális aktívságot értem, a lelki életre, beszélgetésre is gondolok.
2018. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én minden találkozás után ezt éreztem az életemben.Ezt betudom annak,hogy szeretek egyedül lenni,és kiveszi az egész az összes energiámat.Míg pl. egy férfit feltölt pl. a munka előtti szex,engem is,ez oké,de inkább aludnék utána.
2018. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!