Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfinak is lehet fájdalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak is lehet fájdalmas az elválás?

Figyelt kérdés
Régóta egymást akarták, össze is jött, de el kell mennie nagyon messze (nem tudni mennyi időre), ezért inkább szakít, hogy a lánynak könnyebb legyen. A lány makacsul ragaszkodik hozzá, hogy tudja a miértet, a srac végül őszintén elmond mindent, de egy utolsó találkozást nem akar azzal a címszóval, hogy nem túl jó az elbúcsúzásokban. Ez jelentheti azt, hogy így mégjobban hiányozna neki a lány? A kapcsolat alatt már pityergett is azért, mert egyszer úgy volt, hogy 2 hétig nem látják egymást. Most is esetleg elsírná magát a lány előtt?
2015. dec. 15. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne fájdalmas az elválás? :) Szerintem meg pont, hogy a férfiakat viselik meg jobban ezek, csak kevésbé mutatják ki
2015. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja.
2015. dec. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogyan vehetném rá egy utolsó találkozóra? Így nekem is könnyebb lenne az elválás, ha utoljára megölelhetem és hallhatom a hangját.
2015. dec. 15. 23:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így, megmondod neki, hogy neked könnyebb lenne, és nagyon szeretnéd még látni
2015. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda hülye kérdés?

Hát nem gépek vagyunk...?

2015. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne nehéz? A férfi és a nő érzelmének az átélésében nincs különbség, hanem a kifejezés módjában van.
2015. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!