Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértő a nőknek a "hátors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértő a nőknek a "hátország" szerep?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért lett már sértő a nőknek ez a szerep, mikor évszázadokon át működött, és senkit nem sértett. Maximális elismerés jár érte, és szerves részei a sikernek a férfival együtt ők is. Miért inkább a versengés a nyerő? Így senki nem támogatja a másikat, nincs meg az a szeretet a világban, ami egy kényelmes, élhető hellyé tudná tenni, mert az örökös dominancia harc, versengés, kielégíthetetlen feminizmus, miegymás megy...
2018. márc. 4. 19:45
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
95%
Hát azt te csak hiszed, hogy nem sértett senkit. Amúgy provokatív kérdés. Ki mondta, hogy arra lettünk teremtve, hogy valakinek a háttere legyünk? Miért nem lehetünk mi is sikeresek valamiben?
2018. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
98%
Hátország szerep??? Ez mit jelent konkrétan? Hogy elvégezheti a házimunkát, amíg a férfi lógatja a.... lábát?
2018. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
96%
Ja és még egy kérdés, miért ne lehetnénk sikeresek önállóan ÉS mellette valakinek a támasza?
2018. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
94%

Nem sértő, de senkit nem szolgálok ki, megvannak a saját céljaim.

És ha tönkremegy a kapcsolat? AKkor mi marad annak, aki hátország volt? Ráaadásul a fejéhez vágják, hogyy nem ő dolgozott meg a pénzért.


Miért ne támogathatnák egymást a felek anélkül, hogy az egyik alárendelődik a másiknak? Te szeretnél hátország lenni vagy csak azt várod el, hogy téged szolgáljanak ki?

2018. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

OLvastál már életrajzokat, hogy hány nő próbált kitörni, másként élni, másképp alakítani az életét mint amit végülis megélt és sokszor bele is nyomorodott, testileg-lelkileg.


A nő is önálló entitás, nem pedig valakinek a babkarója amin fel lehet kúszni és majd mindkettőjük dicsőségére pompázhat a babvirág.

2018. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Nem alárendeltség, hanem tisztelet és együttműködés, és kölcsönös!

Pont azért hiszik, hogy kiszolgáltatottság, mert kihalófélben van a kitartás, és a hűség is. Ha ezek az értékek megvannak, akkor nem kell félni, hogy mi lesz a kapcsolat után, mert nincs utána.

2018. márc. 4. 19:50
 7/46 anonim ***** válasza:
66%

mert mára sok nő férfi akar lenni.. azt hiszik, hogy az olyan menő dolog.

mondjuk nekem pasiként ez a hátország megléte megalázó.. ha elérek valamit akkor azt inkább magam érem el.. és ne azzal támogasson, hogy tűr. mert az nem hátország hanem egy szemetes akibe/amibe este kiönthetem a "fáradt olajat" nap végén.

úgy vagyok ezzel, hogy ő csinálja a sajátját én meg az enyémet. ennyi. de ne türjön csak azért, hogy én az enyémet csinálhassam. és közben rámenjen a kapcsolat. mi értelme annak? lengeted a sikereid a haveroknak/idegeneknek, és vered a melled, hogy megcsináltad? mit? mit csináltál? tönkretettél és elnyomtál egy nőt? ez aztán igen öregem! teljesítmény.. a javából! <- szerintem erre gondolnak azok akik támadják ezt a szerepet.

nyugi én pasi vagyok, és nem kenyerem a feminizmus, de azért van néha 1-1 reális gondolatuk. csak ugye a kommunikáció az nem megy nekik, és igazság szerint legtöbbjük egy korlátot csökött libának hat, aki csak fröcsög a semmiről. mert aznap éppen fúj a szél, vagy pont azért mert nem fúj a szél..


egyébként az, hogy valami évszázadokon át működött nem biztos, hogy jó.. gondolj pl a boszorkányégetésre, vagy a halálbüntetésre.. esetleg kézlevágásra és egyéb csonkolásokra.

2018. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
36%

#1. Azért határolódhatnál el az ilyen jellegű kérdésekről inkább, mert nem sikeres akarsz te lenni, hanem dacból egy cég háttere, ami másé, ezzel szemben a családod az a tiéd.

31/f

2018. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
76%

Ezt hívják ma kitartott nőnek.

Egyszerűen nem működik. A legtöbb családban szükség van két keresetre.

100 éve nem volt olyan se nagyon, hogy válás. Ma megnézheti magát az a nő, aki arra rendezi be az életét, hogy majd a családfenntartó gondoskodik mindenről.

Ezt ti kúrtátok el: nem tudtok egyedül eltartani egy családot. Aki meg igen, annak a család se szent: mindent felrúgnak az első feszes punciért. Nem lehet rátok számítani. Hát nem tesszük: megállunk a saját lábunkon.

Ki akarja tönkretenni a saját és a gyerekei életét? Senki.

2018. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
18%

"Ezt ti kúrtátok el"

Hogy te mennyire primitív vagy!

2018. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!