Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig az ilyen nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az ilyen nőknek jön be az élet?

Figyelt kérdés

Azoknak, akik csak a pénzre mennek, lehúznak másokat, haszonból mennek férjhez.

Ismerek ilyet, nem is egyet. Megvan mindenük, nem dolgoznak, kapják havonta a 100-200 ezret ruhára, a háztartást elvégzi más, elvárva semmilyen téren semmi nincs tőlük, és kívülálló szemmel tökéletes a házasságuk is.

Nem plázacicák, az egyik lány teljesen átlagos külsőre: Nem edz, nem sminkel, hétköznapi stílusban, csak épp nagyon drágán öltözik.

Nyílt titok ezekben a kacsolatokban, hogy egyedül a férj szerelmes, asszonyka lép, ha jön egy gazdagabb.

Fiatal, gazdag és jóképű férfiakkal vannak együtt.


Aki meg egy éleetn át dolgozik, tanul, annak valahogy nem jön be. Se a párkapcsolat, se az anyagiak nincsenek a toppon nálam se, holott sose hajtottam a pénzre, és sosem vártam el többet, mint amennyit nyújtani tudok.


2018. febr. 21. 10:36
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
86%

Ez mindíg így volt és így is lesz.

Akinek pedig van egy erősebb jelleme, most konkrétan te, annak pedig nehezebb mert megvan a tartása ahhoz, hogy az értékrendjéhez hű maradjon.

2018. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
98%
Javarészt a férfiak hibásak ezért. Rejtély, hogy miért tartják rengetegen ezt bájosnak, és miért hajlandók ennyi pénzt adni a punciért cserébe, mikor olcsóbban is hozzá lehet jutni. Sok csaj meg csak él a lehetőséggel. Ha van olyan balek aki eltartja őt, akkor miért ne használná ki?
2018. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes, én sose voltam ez a típusú nő, amióta az eszemet tudom a függetlenség volt számomra a legnagyobb érték. Ennek megfelelően soha senki nem segített (nem is hagynám), de tanulással és kemény melóval nekem is "bejött az élet", mindössze 4-5 év áldozat és lemondás kellett hozzá.. Ezzel nem vagyok egyedül, rengeteg nőt ismerek, aki önerőből épített fel karriert és mivel rendben van az önismeretük és önbecsülésük is, így párkapcsolati fronton sincsenek problémáik. Vagy nagyon rossz környezetben mozogsz, vagy valamit rosszul csinálsz.
2018. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
48%

Mert az ilyen nők úgymond jól választanak, tudják hogy kit és hogyan kell megbolondítani, és kenyérre kenni. A szerelem náluk nem számít, csak a jó élet, vagyis nem a szívük, hanem az eszük után mennek. A pasijaik meg vagy vakok, vagy tényleg annyira megtudják őket bolondítani, hogy amiatt nem látják mi van. Esetleg alapból ez a természetes nekik, hogy a férfi biztosítja a megélhetést, a nő meg szép...


Lám én mindig a szívem után mentem, így már se büszkeségem, se pénzem nincs, pedig milliós megtakarításom lenne (ehelyett félmillás adóság van) Szóval kezdem megérteni az ilyen nőket, pedig mindig is megvetettem őket.

N

2018. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
3, nem csinálok rosszul semmit szerintem, csak eleve rossz háttérből indultam, így teljesen önerőből tanulok, tehát még se végzettségem, se komoly megtakarításom.
2018. febr. 21. 10:49
 6/47 anonim ***** válasza:
55%
Egy punciért max. egy 20 ezrest adok egy órára :) Nem 100 ezreket ruhára, aztán mindig ugyanannak a nőnek hallgassam a nyekergését,hogy ép mikor mi a baja,meg mi kell neki,de a legjobb lenne egy normális kapcsolat,ahol az anyagi dolgok valahol a háttérből integetnének.
2018. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
90%
Szokták mondani, hogy minden nő k..va. Ez nem igaz! Nem mindegyik az, de nagyon sok van közöttük.
2018. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes, én meg tök jól állok anyagilag, mégsem érzem, hogy tapadnának a nők. Mondjuk nem is verem nagydobra.
2018. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
66%

A férfiak a szép és csinos nőkhöz vonzódnak azóta, amióta világ a világ. Mindegyiknek a legszebb és legcsinosabb kell(ene), és van, aki ezt meg is tudja fizetni.

A nőknek a szépség pedig pénzbe kerül (sminkszerek, kozmetikus, szoli, ruhák, edzőterem, stb.).

Tiszta üzlet az egész: a férfi biztosítjaaz anyagi hátteret, a nő cserében mutogatni és kívánni való.

Ezért van az, hogy nem a bénácska nőkre buknak a pasik.

2018. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
64%

Én nem irigylem ezeket a nõket és nem tartom tehernek a munkát és a tanulást. Aki tehernek érzi, az nem sokban különbözik ezektõl a nõktõl, ha az értékrendjét nézzük.


Amúgy amit leírsz, az nem csak nõi jelenség. Pasiknak sem jön be az élet csak attól, hogy tanul meg dolgozik. Tehát mindkét nemben vannak többé és kevésbé szerencsések. Pasiknak is hallottam már a síránkozását ugyanerrõl, hogy párkapcsolatban is sikertelenek, mert a “felszínes nõk” nem értékelik az igyekezetüket, hogy sokat dolgoznak meg tanulnak. Tehát nem kellene annyit általánosítani, nem csak nõknek van ilyen problémájuk....

2018. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!