Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szívat vagy tényleg akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szívat vagy tényleg akar vmit?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a problémám, h a legjobb barátnőm pasija mostanság furcsán viselkedik velem. Amikor találkozunk, és együtt töltjük a délutánt (persze ott van a bnőm is), elkezd csókolózni a bnőjével, és engem kezd el fogdosni.... Aztán egyszer véletlenül a bnőjére nézett és azt mondta "Szeretlek ...(én nevem)" Most mit van? Akar tőlem vmit v csak szívat? Szerintetek? Jófej, szeretem meg minden, régen még tetszett is, de mivel a legjobb bnőmmel jár, nem jönnék össze vele. Ha rákérdezek, akkor csak nevetgél..

Segítség! Mit tegyek??


2010. jún. 9. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
3-asba akarják és valahogy próbálnak rá utalni, nemazé, de milyen képett vágott rá a legjobb barátnő az sem mindegy...a másik meg az, hogy nem bámulod véletlenül a gyereket folyamatosan, mert akkor hajlamossá válik az ember, hogy félreértse a dolgokat és viccet csináljon belőle
2010. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem nyomulok rá, a bnőmet meg néha nagyonis zavarja.... Nem értem mi van a sráccal... de amúgy jól megvagyunk, csak néha így elfajul... :S
2010. jún. 9. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem,hogy te mégis minek vagy velük mindig? A barátnőddel külön is szervezhetsz programot,ha tényleg őt akarod látni és vele beszélni,ha pedig kettesben vannak,akkor nem kell fogni a gyertyát.

A srác pedig baromi komolytalan és élvezi,hogy két csaj is lóg rajta.

2010. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem rögtön az jutott eszembe,hogy zavarja a pasit,hogy nincs kettesben a barátnőjével.


Pl.amikor a barátnődnek azt mondta,hogy "szeretlek" és közben a te neved mondta vagy amikor elkezdett téged fogdosni ezeket azért csinálja,hogy vedd már magad észre,hogy zavarod őket.


Csak egy példa.

Van 2 barátod Péter és Tamás

Kérdezel valamit kifejezetten Pétertől.pl.hol van a tej Péter?

Erre szinte rögtön Tamás válaszol ,hogy a tej ott van a hütőben.


Ránézel Tamásra póker arccal és mondod neki,hogy "Köszönöm a válaszod Péter"

márc. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!