Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalt nők nálatok tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt nők nálatok tényleg problémás az, ha egy férfinak nem voltak párkapcsolatai vagy ez egy általánosítás?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki sajnos hiába keres folyton párkapcsolatot nem jár sikerrel. 2 évig előfizetett egy társkeresőre első randin kívül nem jött össze neki több. Próbálkozott rapidrandikkal is, ott volt is egy közös szimpátiája egy tényleg nagyon szép lánnyal, már nagyon várta azt, hogy találkozzon vele, de többet nem vette fel neki a telefont és facebookon se válaszolt. Mostanában inkább tinderen próbálkozik.


Feszült emiatt, mert 25 éves elmúlt és fél attól, hogy emiatt nem fog kelleni egy nőnek. Szerintem, aki normális az nem csinál ebből gondot. Aztán feljöttem erre az oldalra és látom sok nőn, hogy nem éppen örül annak, hogy valakinek ilyen állapota van. Ha nem lenne barátnőm és ismerkednék egy huszonéves szűz lánnyal, nem ezzel foglalkoznék, hanem azzal, hogy megismerjem és minden menjen a maga útján.

Attól is fél, hogy nem fog egy vonzó lánynak se tetszeni, mert sajnos az a helyzet, hogy összejöhetne neki párkapcsolat, de eddig úgy látja, hogy nem azoknak tetszik, akik neki tetszenének. Egyszer volt olyan lány is, aki gyakran hívogatta, de a barátom nem érzett semmi vonzalmat felé. Múltkor tinderen találkozott valakivel, de élőben túl vékonynak találta és alacsonynak. Mutatott képet róla és tök szépnek találtam, azt hitte ő is, hogy végre talált valakit.


Sokan azt írják, hogy van valami defektje annak, hogy valaki huszonéves szűz, én őt nem látom defektesnek, sőt egy normális, jófej srác, aki csak szeretne boldog életet élni.


2018. márc. 6. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem amelyik férfi 25 évesen is szűz, az akkor sem teljesen normális, valami defekt biztos, hogy van. 27F
2018. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Hát szerintem minden egészséges, lelkiismerettel bíró ember elgondolkodik azon, hogy talán lehet valami oka annak, ha sokáig nem talál megfelelõ barátnõt. Mindig akadnak hibák, problémák. Az ember mindig változik, fejlõdni akar. Ez nem csak szingliség kérdése. Nekem voltak kapcsolataim, talán nem annyira jók... így is elgondolkodom azon, hogy mi lehet az oka annak, ha nem úgy alakul az életem minden téren, ahogy szeretném. Mindenki ezt teszi. Legalábbis a környezetemben. Teljesen érthetõnek tartom, ha egy szingli pasi is ezt teszi... Nem kell ebbõl ekkora drámát csinálni, vagy sértésnek venni azt, ha valaki azt mondta, hogy defektes lehet, vagy bármilyen ok húzodhat meg amögött, hogy nem sikerülnek a kapcsolatai. Azért sértõ neki, mert nem gondol arra, hogy még egy párkapcsolatban élõ embernek is megfordulhat ilyesmi a fejében... persze nem sajnáltatni fogja magát, hanem változtatni...

Tehát szerintem semmi inkorrekt nincs ebben, ha ezt írják “egy normális, jófej srácnak”, akinek valamiért régóta nem jön össze a dolog, annak ellenére, hogy szeretné.

2018. márc. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Nézd meg a 40 éves szüzet. Ha neki összejött akkor a "barátodnak" is össze fog ;)

Vannak normális nők akiket nem az érdekel hogy volt e tapasztalatod, hanem az hogy milyen ember vagy.

Netes ismerkedést pedig jobb elfelejteni, de legalábbis mindenképpen próbálkozni kell élőben is!

2018. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Valami baj csak lehet a barátoddal ha 25 èves koràban itt tart! Írok pár példát:


1, túl félènk

2, valami testi hibája van

3, depressziós mert mondjuk csak átlagos vagy kicsi a némi szerve

4, túlsúlyos


És még lenne egy ötödik lehetőség is! Az hogy pont hogy nem érzi magát rondának (pedig az) és így nem kell neki egy duci nő, akiket még vonzónak talál az más színt...és elutasítják jogosan.


23/N

2018. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem erdekelnek az okai. 25 feletti nokent nem alkalmi, rovidtavu kapcsolatot keresek. Egy kapcsolatban elofordulhat akarmilyen konfliktus, amit nem tud egy tapasztalatlan kezelni, egyedul meg nem lehet kozos problemakat megoldani. (Igen, a haverod meg itt mindenki kivetel, es iszonyatosan erett, parkapcsolati temaban teljesen tapasztalt mert mar az egesz internetet kiolvasta, meg amugy is 25 eve onfejleszt minden egyes pillanatban, szoval ok a megtestesult tokeletesseg es erettseg szobrai, csak epp veletlenul nem volt meg soha kapcsolatuk.)
2018. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Előző barátommal semmi probléma nem volt ilyen szempontból, pedig még szűz is volt, amikor összejöttünk (húszas éveink eleje).

Egy kedves félszeg fiú volt, nulla önbizalommal, de ez nem csapott át gyűlöletbe nála. Semmi defektje nem volt!


A tinderes dolog alapján lehet, hogy túl nagyok az elvárásai?

2018. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 A barátnőm előtt nem volt még senkim és érdekes módon, ha voltak konfliktusaink megtudtuk oldani és mondok még valamit már 5 éve együtt vagyunk, ez hol alkalmi? Látszik, hogy egy nagyon frusztrált, okoskodó, ellenségeskedő kislány vagy.
2018. márc. 6. 12:45
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagyok frusztralt, ket tapasztalatlanabb baratom is volt, az egyik teljesen, vele tenyleg nem lehetett normalis kapcsolatban lenni, a masik nem teljesen, de o is eretlen volt. A tapasztalt baratommal jelenleg pedig minden siman megy evek ota. Tavol allok a frusztaltsagtol. Mondom vannak kivetelek, de nem mindenki, aki annak tartja magat.
2018. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Fusztraciokrol beszelsz itt mert mem mindenki gatlastalan. Azert mert valaki nem akar olyan arckepet felmutatni ami nem o az egybol fusztraltsag. Sokan kamu szemelyiseget vesznek aztan annak hamarabb vege szakas mint aki onmagat adja . Ne varjuk mar elmindenkitol hogy kozhelyes legyen ..
2018. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem a tapasztalt nőknek, hanem az előítéletes nőknek vannak a dologgal problémáik. Velük meg nem veszít sokat az ember.


Az egyik volt osztálytársam és legjobb barátom 24 és szűz. Mindenki furán néz rá, de a srác helyes, tök jó fej, csak komoly az egész személyisége. Végigvettük, hogy milyen lányok voltak a környezetében, nagy részüket személyesen is ismertem és tényleg mind komolytalanok voltak. Oké, hogy én pl. gyerekesebb vagyok és ezért könnyebben találtam párt, de igazából teljes mértékben érthető, hogy miért szűz. Nincs semmi defektje, csak érett nőt keres. Nos, a huszonévesek közt ez pedig elég ritka.

2018. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!