Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az újabb szokás a pasiknal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az újabb szokás a pasiknal?

Figyelt kérdés

Mostanában többször olvasom itt hogy ha pl ők elhivnak egy lányt kávézni, kajálni, moziba vagy bárhova elvarjak hogy a lány fizesse a maga részét. De miért? Mi ez a soherseg? Akkor minek a lányt elhivni ha nem fizetik neki ki? (

Itt most ne a pénzéhes, anyagias nőkről legyen szó, az egy másik téma. )



2018. márc. 6. 21:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
22%
Miért ha te elhívod egy barátnődet valahova, akkor csak ezért fizetsz is neki? Szerintem az, hogy elhív valaki valakit valahova nem jelenti, hogy fizeti is.
2018. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
31%
Összekevered a meghívnit az elhívnivel.
2018. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
Első, igen. Ez olyan vendéget hivok magamhoz, megvendegelem és az étel árát elkerem.
2018. márc. 6. 21:55
 4/62 anonim ***** válasza:
17%
Jól teszik, megunták a nők ingyenes szórakoztatását, és rájöttek, hogy ha költenek rájuk, egyre többet akarnak, így egyre kisebb az esélyük.
2018. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
15%

Ne egy randival számol, hanem mondjuk ötvennel, amelyiknek _mindegyikén_ a férfi fizet. Vagyis ami a nőnek plusz, az a férfinak mínusz. :)


"Akkor minek a lányt elhivni ha nem fizetik neki ki?"

Ez akkor lenne jogos kérdés, ha a lányok is elhívnák a fiúkat. Mivel ez szökőévente fordul elő, ez eléggé álságos.

2018. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
21%

#3 az egy külön dolog. de még ott is szoktak a vendégek vinni dolgokat. de az a meghív kategória.


de ha elhívod három barátnődet moziba, akkor kifizeted nekik?

2018. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
29%
Én alapvetően nem vagyok hajlandó költeni nőkre, de nem csinálok ügyet egy-egy kávéból. Ha attól érzik magukat nőnek, hogy én fizetem helyette a 390 Ft-ját, hát akkor ezen ne múljék.
2018. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
14%
Vicces amúgy. Akkor ha holnap egy kollégám megkérdez, hogy megyünk e enni az x kajáldába, akkor majd várok, hogy fizessen :D És ha nem akar, akkor közlöm, hogy mi ez a sóherség, minek hívott akkor.
2018. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
91%
Nemtom nalatok hogy megy, de nalunk haverok / baratok kozott is elofordul, hogy meghivjuk egymast egy kajara, italra, stb ha beulunk valahova. Nyilvan nem minden egyes alkalommal, de randikon is igy mukodik, csak ott van egy olyan “szabaly”, hogy a ferfi kezdi a meghivast, aztan kesobb a no, aztan feleznek, stb.
2018. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
16%
Akkor ha egy nő nem akarja kifizetni ugyanazt az összeget, amit egy férfinak sóherság nem kifizetni (akarni), akkor ő is sóher?
2018. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!