Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valentin napon nekünk nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napon nekünk nőknek is illik, meg kell ajándékozni a férfiakat? Mit szokás ilyenkor venni nekik?

Figyelt kérdés
Egy parfüm, karóra, vagy egy márkás ing ciki ilyenkor ? Tippeket kérek :)

2018. febr. 7. 08:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Igen, Valentin napon a nő is ajándékoz a férfinak. Te ismered a barátodat, Te tudod, minek örülne. :) aminek örül, az nem ciki. De ha csak kínlódás az egész, akkor hagyjátok a csudába. Mi pl.egyáltalán nem ünnepeljük a férjemmel. Nagyon szeretjük egymást, de egyszerűen hidegen hagy minket a Valentin-nap.
2018. febr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod !
2018. febr. 7. 09:20
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a legostobább 'ünnep', amit átvettünk. Nagyon szeretjük egymádt a párommal, de biztos rosszul lennék ha beállítana egy szivecskés bizb@sszal. :D Jó marketing...
2018. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk, egy sima nap, mint a többi. Ajándékozás meg spontán jön. Látok olyan dolgot, amiről tudom örül neki a párom, akkor azt megkapja. Ez a dolog, nincs dátumhoz kötve.
2018. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem úgy illik!!! De nem csak ezen a napon "kell" kedveskedni valamivel a másiknak.
2018. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Ez közös megegyezés szokott lenni, hogy ti megünneplitek vagy sem. Ha igen, akkor illik neked is adni valamit.

Mi megtartjuk. Vagy nem veszünk semmit, de elmegyünk ketten étterembe, moziba, vagy más közös programra. Vagy ha veszünk is valamint, akkor csak valami jelképeset. Piros csipkés bugyi, kedvenc csoki, kedvenc bor, szexjátékszer, vagy hasonló. A szívecskés plüss meg közös fotós bögre nem a mi világunk.

2018. febr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A miénk sem ;)
2018. febr. 7. 09:38
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Én szörnyű vagyok ajándékok terén, nem vagyok kreatív egy kicsit sem, ezért mi lefixáltuk közösen, hogy szülinapokon, Valentin-napon, vagy évfordulón közös élményre megyünk, ketten. Wellness, vagy bortúra, esetleg egy sima kirándulás Esztergomban pl és ott alvás, ilyesmik.

Ennél jobb ötletet nem tudok adni, mint írtam... :D De talán valaki kedvet kap hozzá :)

2018. febr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Amit felsoroltál, mind jó, ha ő ilyen típusú férfi.

Nekünk az eljegyzésünk tök véletlenül Valentin napon volt 2009-ben, de mi nem ünnepeljük sehogy sem ezt a napot. Lehet, ha nagyobbak lesznek a gyerekek (szám szerint 3), akkor elmegyünk majd vacsorázni ilyenkor, aztán esetleg nem itthon alszunk, de egyelőre még ez túl bonyolult lenne, ha nem hétvégére esik február 14. És így is boldogok vagyunk:-)

2018. febr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi soha nem tartottunk Valentin napot, pedig 12 éve élünk együtt. Az év többi napján is meglepjük egymást ezzel-azzal, teljesen feleslegesnek tartom.


Egyébként ha ti ilyenkor ajándékoztok, akkor szerintem semmi nem ciki, aminek a másik örülne.

2018. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!