Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem ezt le?

Figyelt kérdés

Velem nem szoktak a fiúk csak úgy kedvesnek lenni. Ha még is, akkor már azt hiszem,hogy több van köztünk. Legyen szó akár egy kolléga kapcsolatról... Igen, egy lelki nyomortanya vagyok. Általában csak akkor szólnak hozzám,ha a munka miatt muszáj. De valaki néha odajön hozzám csak úgy beszélgetni.

L


2018. márc. 7. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálsz te kedvesnek lenni?
2018. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz legyőzni?
2018. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki kedves hozzam, ne gondoljam azt hogy tetszem neki.
2018. márc. 7. 17:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Fiuk engem inkabb elkerülnek sajnos. Igy nekem feltunő, hogy miert erdeklodik..
2018. márc. 7. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:
És akkor az a megoldás, hogy te is elkerülöd őket?
2018. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy a megfelelő pasik véleményére adsz?

Sok lány hajlamos arra,hogy csak a nagyon jó pasikat vegye ember számba (pasik pedig csak nagyon szép lányokat) és ezek véleményére adni. Nem muszáj a kollégákkal jóban lenni. Máshonnan is szerezhetsz, férfi barátokat, esetleg kapcsolatra alkalmas pasit is. És ha megtalálod a társaságod, akkor sokkal kiegyensúlyozottabb leszel, és az ilyen lányok belülről ragyognak és észreveszik őket azok is akiknek te adsz a véleményére.

2018. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!