Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a páromat, hogy nem kell a nap 24 órájában ápolnia engem, mehet nyugodtan dolgozni?

Figyelt kérdés

Eltörött a sípcsontom egy balesetben, most lábujjtól combtőig fekvőgipszben nyomom az ágyat. A párom kitalálta, hogy kiveszi az összes szabiját erre az évre, hogy ápolhasson engem.

De őszintén szólva, erre semmi szükség nincs. Reggel segít nekem, hogy kimankózhassakak a fürdőszobába a legszükségesebb dolgokat elintézni, meg este ugyanígy fürdésnél. Napközben meg fekszem, és kész. Oda van készítve az asztalomra az ágy mellé a kaja, a laptop, könyvek, távirányító, pár üveg innivaló meg két üres üveg, amibe a vizeletemet gyűjtöm napközben, hogy ne kelljen kimenni a WC-re sem. Ha itthon van, akkor sem tud többet tenni.


Én nem szeretném, ha feleslegesen kiesne ő is a munkából, elég az, hogy én táppénzen vagyok. Ha valami baj van, ott a telefon. Meg jó lenne, hogy majd nyáron tudjunk azért nyaralni menni, de ha most miattam kiveszi az összes szabiját, akkor ez esélytelen lesz.


Hogyan próbáljam rávenni, hogy menjen nyugodtan dolgozni,de ne bántsam meg? Annyira lelkiismeretes. Én meg gyerekként sem szerettem, ha nagyon anyáskodnak felettem.


Mit tanácsoltok?



2017. ápr. 9. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

A legfőbb indok az lenne, hogy március van, hosszú még az év. Mi van ha valamit intéznie kellene vagy bármilyen egyéb fontos dolog, amiért szüksége lenne szabira de már nincs? Mert a nyaralás még egy dolog, de még ezer más dolog is közbejöhet, amire jó lenne a szabadság.


Végülis nem halálos beteg vagy, csak eltört a lábad (jobbulást!). Viccelődve akár megjegyezheted, ha vevő az ilyen humorra, hogy ha halálos beteg leszel, akkor nem csak kéred de majd el is várod, hogy minden szabiját rád áldozza. Most bőven elég ha reggel, este segít és mindent kikészít neked napközbenre.

2017. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akarom mondani április. :D
2017. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy gyógyultan is szeretnél időt tölteni vele, pl.nyaralni.
2017. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. bocsi, de el tudom magam látni valamennyire

2. még csak április van, jó lenne nyaralással ünnepelni, ha végre meggyógyultam, amire akkor nem marad szabid, pont

2017. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!