Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégén 3 egymásutáni nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén 3 egymásutáni nap análoztunk a barátommal. Most fáj a popsim, és vér szivárog belőle. Forduljak-e orvoshoz? 16/L Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A hétvégén mindhárom nap análisan közösültünk a kedvesemmel. Tavaly júliusban próbáltuk ki először, aztán mivel nagyon jó volt nekem is, havonta 1x-2x csináljuk, de most bulizós hétvégénk volt, és engedtem neki, mindketten rettenetesen élveztük, bár nekem eléggé fájt mindháromszor. Viszont hétfő óta állandóan fáj, éget, viszket a végbélnyílásom, vér is szivárog, és otthon vagy a suliban ülni is csak sóhajtozva tudok. Érdemes orvoshoz fordulnom?

16/L


2010. jún. 9. 17:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen seggbenyomattad magad? Úristen... ÉS még magad ellen is beszélsz: élveztétek, de neked fájt??! Fordulj orvoshoz, remélem tanultál legalább az esetből...
2010. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ha nekem lányom lesz kolostorba zárom esküszöm !!!!
2010. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
am meg utolsó válaszoló tanítás kérdése...de én is inkább 2 fiút akarok^^ azokkal nincs ilyen gond:D am nem az a baj hogy ilyen korba kipróbálta... hanem hogy sokszor... gondolom nem kellő képp csináltátok... és csak akkor szabad csinálni ha jólesik!!! nem az hogy jólesett de fájt...
2010. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
kamu
2010. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy év múlva:Phááá:D Meg majd a nadrág szárán fog kipotyogni a kaksi,úgy hogy észre sem veszed:D
2010. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Cigány
2012. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
na kicsilány? lassan 2 éve történt. szakítottatok a fiúval?
2012. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azóta hányan túrtak farba :) ?
2012. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!