Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan rajtam kívül, akinek a párja minimum 2 órát túlórázik minden nap?

Figyelt kérdés
Ez simán lehet normális, indokolt és hihető, tekintve az állapotokat Magyarországon? Vagy szerintetek nem nagyon van ilyen munkahely? Párom férfi és nem vezető, minden nap az van, hogy alaphangon 2 de olykor több órát is bent marad.
2018. márc. 9. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, aki ennél is többet túlórázott.
2018. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Nekem nincs párom, de így dolgozom általában.

N

2018. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van sajnos,bár a fizetésén is meglátszik,de engem az nem kárpótól az együtt töltött időért.
2018. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, bizony van ilyen.
2018. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biztos van, mondjuk én biztos nem túlóráznék ennyit.
2018. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A férjem pont ennyit túlórázik (mármint, minden nap 2 órát), és még minden második hétvégén otthonról is tol 2x8 órát. Ha igény van rá, akkor többet is. Van ilyen. Budapesten élünk, nem vezetői beosztásban van, aztán mégis. Evvan.


Viszont ha úgy gondolod, nem hihető, akkor ott valami más baj lesz a háttérben, és érdemes vele egyeztetned, hogy ugyan miért is vagy bizalmatlan.

2018. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam olyat, hogy nem hihető. Afféle mini-közvéleménykutatást tartottam, mivel se nekem nem kell túlóráznom (hál’istennek) se nem ismerek olyat, akinek kellene ennyit, a páromon kívül.

Köszi a válaszokat.

2018. márc. 9. 20:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteget kell túlóráznom... kéne valami megoldás, mert már az egészségem a tét.
2018. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nagyjából minden második nap, új vagyok, nagy rajtam a nyomás, hogy gyorsan belejöjjek s nem segít a dolgon, hogy elődöm trehány volt. Amíg nem tudom jobban beosztani az időm így marad s nem boldogít, hogy saját magamért teszem, mert ki se fizetik. Hülyék adója.:(
2018. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mivel a feleségem nincs itt, így nincs.

Sajnos én is ilyen vagyok... A válság alatt (2009-2011) még durvább volt a helyzet...

2018. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!