Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és férfiak! Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak! Nálatok számít ismerkedésnél a nő keresete? Ha igen, akkor mennyi legyen minimum?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Már megint egy sz..r provokatív kamu kérdés.


De most végre nem egy pasi picsog itt, hanem egy kislány.


De a szituáció dettó ugyanaz.

2018. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak személyiség számít.
2018. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Ismerkedésnél nem. Ha már oda jutna a dolog, hogy együtt is élünk akkor valamennyire igen és itt most nem luxusszínvonalat képzelek el.

A jelenlegi társadalmi berendezkedés már amúgy sem tudja biztosítani azt, hogy egy férfi teljesen egyedül legyen családfenntartó, két ember kell hozzá amihez nagyon sok lehetőség biztosított egy nő számára is, már lassan több mint egy férfinak (gondolok itt a gyes, gyed és egyéb családsegítő kedvezményekre).

Egyedül azt nem tolerálnám, ha egy nő úgy állna az egészhez, én vagyok a férfi, én teremtsek meg mindent, neki meg van a saját pénze amit elkölt magára, hiszen az a sajátja.

2018. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem számít. De ha nagy igényei vannak (menő autó, drága ruhák, stb) akkor a saját keresetéből finanszírozza, mert ezekre akkor is sajnálnám a pénzt, ha húszezresekkel fűtenék, mert az áruk nincs összhangban az értékükkel.
2018. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
NEM!
2018. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, csak annyi, hogy ne legyen munkakerülő.
2018. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem inkább az számít, hogy ne várjon el többet mint amit ő nyújtani tud. Tehát pl. egy mekis csaj ne várja el egy pasitól, hogy nettó 300k+ fizetésű mérnök legyen, amikor ő csak egy betanított munkás senki.
2018. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Minimum, el tudjon tartani és tudja a hobbijaim finanszírozni.
2018. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szempont. De úgyis egyből levágom, ha valakit csak a pénzem miatt érdeklek
2018. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!