Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka annak, hogy a kimondottan attraktív nők között sokkal több a szalajtós/defektes, mint a "tipikus szomszéd lány" kinézetűek körében?

Figyelt kérdés

Attraktív, kikent-kifent "egyenarc", szoli-cicanaci-kondi, tetkó, Gazella Gizella, kompetens téma nem sok, de az a csekélyke sem túlzottan érdekfeszítő, szóval olyasféle, aki ránézésre egyéjszakás-egymenetes: [link]


"Tipikus szomszéd lány", semmi extra, különleges arc, arányos testalkat, olyasféle, akiről sugárzik, hogy életrevaló, s akivel komolyabb párkapcsolatra tudnánk elképzelni: [link]


2018. márc. 11. 21:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Jav.: "... s akivel komolyabb párkapcsolatot tudnánk elképzelni..."
2018. márc. 11. 21:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert a "kikent-kifent "egyenarc", szoli-cicanaci-kondi, tetkó, Gazella Gizella" a kinézetével kompenzálni akar valamit?
2018. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet az oka, hogy a túlzottan attraktív nők gyakorlatilag egész életüket úgy élték, hogy kürölrajongták őket. A kevés pofáraesés és kudarc miatt pedig nem alakult ki megfelelő személyiség számukra így nem tudják hogyan kezeljenek bármi olyan helyzetet amiben az ő vállukat nyomja valami és éppen nincs senki aki levegye róla a terhet.


A szomszéd lány meg költözhetne az én szomszédomba is. :O

2018. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy allito kerdes, aminek az alapja csak a te fejedben letezik.
2018. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Diavolino44 ***** válasza:
Jaguar Ur altal leiratkoz +1
2018. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahh annyira nyomorékok vagytok. A második csaj is szép és simán készülhetne róla megfelelő sminkkel/hajjal/filterekkel olyan kép, mint az elsőről...
2018. márc. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindkét nő szép.

Egy ismerősömmel iszogattunk a minap, megjelent egy olyan csaj, mint az első, 20 centis tűsarkúban. Finoman intettem neki, hogy nézze meg azt a cipőt, hogy tud abban járni a nő. Erre annyit mondott:

–Azt a cipőt? Inkább azt a komplexust!


Viccnek szánta, de tény, hogy szakmabeliként azért van sejtése arról, ki miről olyan, amilyen. A kis smink oké. Na de milyen élet az, amiben nem lehet egy csepp eső, egy kis szél vagy sár sem, sőt, semmi, aminek életszaga van?


Vedd észre a valóságot: a tükörsima, fényes hajra vigyázni kell, a teljes sminket feltenni idő, vigyázni rá muszáj még minőségi kozmetikumok esetén is. A ruhák mindig makulátlanok, passzolnak egymáshoz, a barnulás gépek által, az edzés gépek által, kimenni futni azt nem, vagy csak pályára, ahol semmi természetes (gyalogos, lámpa, kutya) nem jön közbe, de oda sem, mert a cipő koszos lesz. Körmök makulátlanok, építettek, ahogy a szempilla is.


A másik lányon van egy kis smink. Maga által készített ékszereket hord, amiket bármikor megjavít, vagy csinál helyettük újat. Ő így éli ki a kreativitását, vagy így is. A haja előnytelen, kócos, de talán csak egy izgalmas, hosszú nap után van.


A szomszéd lány magának él, a mázzal kikent a kirakatnak. A mázzal kikent pontosan olyan, mint azok a fiúk, akik nekünk, nőknek tövig benyalnak, hogy legyen nőjük. Csak annyi a különbség, hogy rájuk figyel a másik nem elég erősen és ez nekik a minden. Ebben lelik örömüket és ekörül forog a napjuk a reggeli sminktől kezdve a grammra porciózott healthy foodon át az esti csinibuliig tűsarkúban. A szomszéd lánynak meg nem. Van az igényességben és a sminkben egy pont, valahol a két, általad linkelt lány között, amit az nem tud megugrani, aki igazán él. Tudom, mert próbáltam olyan nő lenni, mint az első, de mindig csak egy báli estére sikerült eddig, azt is ímmel-ámmal. :) Nekem sem megy az illegés egy életen át, van jobb dolgom. És ha olyan üres életem lenne, amilyen az első cicusnak, én is bekattannék. Főleg, hogy az egyetlen sikerdetektorom az utánam nyáladzó férfiak és a rám tapadó tekintetek lennének a munkám, a hobbim és minden más helyett, amiről élvezettel tudok a végtelenségig beszélgetni, sok más dolog mellett. Kicsit olyan, mint a mi kiskutyánk és azok a kiállítási selyemyorkik... Úgy van óvva az a dög minden szutyoktól, hogy még egy csirkecsontot sem tudott élvezettel maszatolva elropogtatni...

2018. márc. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!