Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez a problémám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez a problémám?

Figyelt kérdés

Amikor magamnak csinálom, akkor általában olyan 10 perc felett szoktam bírni hosszabb távon is akár.

Tehát 10 perctől akár 35-45 percig is akár, úgy hogy ne élvezzek el.

Még is vannak időszakok, amikor 2-3 perc alatt elélvezek és tök mindegy, hogy előtte csináltam e, van, hogy egymás után 4-5x csinálom újra, és ugyan úgy, 2-3 perc alatt elmegyek.

Nem görcsölök semmin, nem izgulok rá semmire sem, egyszerűen ez magától szokott előjönni.

Eddig mindig a felfázásra gyanakodtam, de igazából nem csíp a vizeletem, meg nem fáj egyáltalán. Max annyi volt a gondom, hogy talán többet vizeltem a kelleténél.

Most együtt voltam pár napja valakivel, igazából még nagyon kezdő és lovaglóban nem igazán csinált semmit, bár ennek ellenére ő élvezte, én kevésbé, de inkább érte csináltam, hogy neki jó legyen. Amikor viszont misszionáriusba váltottunk, akkor is, kb 2-3 perc alatt, vagy még annyi sem; elmentem.

Ott ugye én mozogtam rá és jobban is éreztem őt.

Arról szó sincs, hogy már a lovaglós közben elmentem volna. Közelébe se jártam.

Ezt mi okozhatja? Valami fertőzés? Vagy mi a nyavalya lehet?


Átlagba magamnak csinálom, akkor is elmegyek gyorsan, de ha lánnyal vagyok, simán kibírom akár 45 percig is, lazább stílusban.

Pl ami utoljára volt azzal a lánnyal, nagyon élvezetes volt és ugyan úgy volt misszionárius, de ott csináltuk vagy 10 percig, aztán vissza váltottunk lovaglóba; egyáltalán nem mentem el.

De viszont most már idegesít és gondoltam megkérdem, hogy másnál is szokott e ilyen előfordulni és ha volt orvosnál, akkor neki mit mondtak?

Elég rossz, hogy időközönként előjön. Egyszer pl egy másik lánynak ezért okoztam csalódást, mert akkor is elmentem rohadt gyorsan nála. Aztán 1 évvel később megint lefeküdt velem, de pl akkor normálisan ment. Alig tudtam elmenni.


Ötletek?



2018. márc. 12. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Én bírom már vagy 600 napig is, ha nincs kivel baxnom. :D

A lényeg, hogy te élvezd, gyorsan vagy lassan az mindegy, a másik le van xarva. :) F

2018. márc. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Psziches. Semmilyen fertozes vagy mas szervi betegseg nem okozhat ilyen allapotokat.

Fejben van valami ami zavar. Talan gondoloozz el picit a dolgokon, hogy most szexkapcsolatban vagy, vagy sem. Jo -e igy neked, vagy lehet, hogy masra vagysz, tartosra. Az is lehet, hogy megszoktad, hogy magadnak csinalod. Ezer es egy oka lehet.

En bekepzeltem magamnam, hogy impotesn vagyok. 3 honapig nem volt szex az akkori baratnommel, kiderult, hogy impotens nem lehetek, mert volt reggeli merevedesem, de amint szexre kerult a sor, vegem volt.

Rajottem, hogy problemak voltak a fejemben, csaladi problemak, es azon agyaltam. De nalad nem ez lesz szerintem.

Lehet megszoktad a dolgot, hogy vered.

De varjal mar....ez szerintem tok normalis. Nalam is van olyan, hogy egymas utan 4-5-szor kicsapom es megvagyok az 5-el kb 6-7 perc alatt. Maskor meg fel ora. Szerintem engedd el a dolgot. Ne foglalkozz vele.

2018. márc. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd összecsiszolódtok.


Engem egyik régi barátnőm lovaglóban, orálisan, misszionáriusban, kézzel, lábbal, bárhogy ki tudott elégíteni.


A jelenlegi párommal lovaglóban, orálisan és kézimunkával többször is hiába próbálkozott, egyszerűen nem megy, de nem érdekel, misszionáriusban jó és kész. Nem mindenki született szexistennőnek, el kell fogadni és kész.

2018. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy a 4. 5. recska is 2-3 perces.

Nálam és a férfiak többségénél egyre hosszabb ideig szokott tartani.

2018. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!